کد خبر: ۴۸۳۸۹۵
زمان انتشار: ۱۲:۱۱     ۲۵ بهمن ۱۳۹۹
مرد شیطان صفت که متهم است در پوشش مسافربر به زنان تعرض می‌کرد سرانجام بازداشت شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از روزنامه جوان، سرهنگ کارآگاه حیدر گودرزی، رئیس پایگاه نهم پلیس‌آگاهی تهران بزرگ توضیح داد: ۲۲‌آذرماه امسال زن جوانی وارد دادگاه کیفری یک استان تهران شد و گزارش یک حادثه هولناک را اعلام کرد. او گفت: ساعت‌۱۸:۳۰ روز گذشته می‌خواستم از باقر شهر به شهرری بروم. کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی تیبای مسافربر توقف کرد.

بعد از گفتن مسیرم به راننده که مردی جوان بود سوار شدم و راننده حرکت کرد. بعد از طی مسافتی راننده ناگهان تغییر مسیر داد. از او خواستم که به مسیر اصلی برگردد، اما چاقو کشید و تهدیدم کرد که ساکت باشم. هوا تاریک و مسیر فرعی هم خلوت بود و هر چه تلاش کردم نتوانستم از ماشین پیاده شوم. متوجه نیت شوم راننده شده بودم و از او خواستم با من کاری نداشته باشد. راننده، اما در محلی خلوت توقف کرد و بعد با تهدید چاقو... بعد هم گوشی تلفن همراهم را سرقت کرد و در همان محل من را رها کرد و فرار کرد.

وقتی پرونده به دستور قاضی به پایگاه‌نهم پلیس‌آگاهی فرستاده شد کارآگاهان با بررسی اظهارات شاکی و انجام چهره‌نگاری دست به تحقیق بیشتری زدند. آن‌ها همچنین با بررسی دوربین‌های مداربسته موفق شدند پلاک خودروی متهم را به دست آورده و او را که سیامک نام داشت و ساکن شهرستان کهریزک بود شناسایی کنند. از سوی دیگر وقتی تصویر سیامک به شاکی نشان داده شد وی هم متهم را شناسایی کرد. با کامل شدن تحقیقات در این باره سیامک تحت تعقیب قرار گرفت و ۱۴‌دی‌ماه در شورآباد کهریزک بازداشت شد. او ابتدا جرمش را انکار کرد، اما وقتی از سوی شاکی شناسایی شد چاره‌ای جز اعتراف نداشت. متهم گفت: روز حادثه بعد از اینکه شاکی را سوار کردم تصمیم گرفتم به وی تعرض کنم برای همین در فرصتی مناسب وارد مسیر فرعی شدم و با تهدید چاقو به وی تعرض کرده و اموالش را سرقت کردم و او را در تاریکی شب در بیابان رها کردم و گریختم تا اینکه بازداشت شدم.

سرهنگ کارآگاه حیدر گودرزی، رئیس پایگاه‌نهم پلیس‌آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در جریان است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها