نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: اینستاگرام: https://www.instagram.com/hashtag_598                                  ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۵۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
تصویری که یکی از پرستاران از لحظه های آخر یک بیمار کرونایی منتشر کرد، بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از خراسان: تصویری که یکی از پرستاران از لحظه های آخر یک بیمار کرونایی منتشر کرد، بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت.

دست‌های گرم در روز‌های بی‌قراری کرونا

این پرستار نوشته است: «به خاطر شرایط قرنطینه و ممنوع بودن آمدن همراه در بعضی قسمت‌های بیمارستان ها، بیماران درلحظه‌های خیلی سخت و دم مرگ کسی رو کنار خودشون ندارن به همین دلیل پرستارها اومدن این دستکش‌ها رو با آب گرم پر کردند و برای بیمارانی که خیلی بی قرارند استفاده می‌کنند تا احساس کنند کسی کنار آن هاست.»

کاربران به این تصویر واکنش نشان دادند. کاربری نوشت: «بشر با این همه غرور و ادعاش ببین به چه چیزهایی نیازمند می شه... حتی به گرمای دست افرادی که دوستشون داره.»

کاربری هم نوشت: «لطفا تا اومدن واکسن رعایت کنید که خدایی نکرده خانواده یا خانواده هایی رو داغدارِ نبودن خودتون یا دیگران نکنید.»


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: