کد خبر: ۴۸۶۱۴۶
زمان انتشار: ۱۱:۴۴     ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
مدیر رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی مطرح کرد؛
مدیر رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، تمام برنامه های قرآنی حرم امام رضا(علیه السلام) در ماه مبارک رمضان را به اضافه زمان پخش تلویزیونی و رادیویی آن ها را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه 598، مدیر رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، تمام برنامه های قرآنی حرم امام رضا(علیه السلام) در ماه مبارک رمضان را به اضافه زمان پخش تلویزیونی و رادیویی آن ها را تشریح کرد.

سیدمحمدرضا موسوی کیا در گفت وگو با خبرنگار شفقنا، با اشاره به برنامه های ترتیل خوانی قرآن کریم که در حرم امام رضا(علیه السلام) برگزار و پخش تلویزیونی و رادیویی آن به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی صورت می گیرد، اظهار داشت: اولین برنامه ترتیل خوانی که سابقه چند بیش از یک دهه دارد، برنامه ترتیل خوانی صبح گاهی است که زمان آن 15 دقیقه پس از اذان صبح به افق تهران است.

وی افزود: این برنامه به صورت زنده و مستقیم از دو شبکه رادیویی و شبکه های یک و چند شبکه بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی و اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی پخش می شود که تمام ضبط و تولید این برنامه ها توسط مدیریت رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی انجام می شود.

مدیر رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی در مورد دیگر برنامه ترتیل خوانی حرم مطهر رضوی گفت: برنامه ترتیل خوانی ظهرگاهی هم وجود دارد که از ساعت 10:15 پیش از ظهر و در رواق امام خمینی(ره) حرم امام رضا(علیه السلام) برگزار می شود و این برنامه که تهیه، تولید و ضبط تلویزیونی و رادیویی آن توسط مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی انجام می شود، به صورت زنده و مستقیم از شبکه های قرآن، شبکه خراسان رضوی و چند شبکه بین المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و رادیو معارف و رادیو زیارت پخش می شود.

وی یادآور شد: برنامه ترتیل خوانی عصرگاهی حرم امام رضا علیه السلام در تمام روزهای ماه رمضان انجام می شود که این برنامه هم به صورت زنده و مستقیم از شبکه تلویزیونی افق و رادیوهای زیارت و معارف پخش می شود.

موسوی کیا خاطرنشان کرد: امسال برای اولین بار، ترتیل خوانی ظهرگاهی از آستان حضرت حسینبنموسی الکاظم(علیه السلام) شهر طبس که از موقوفات آستان قدس رضوی است هم از طریق شبکه دوم تلویزیون صدا و سیما پخش می شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها