کد خبر: ۴۸۶۴۰۸
زمان انتشار: ۱۴:۵۱     ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
عضو هیئت رئیسه مجلس از کلید خوردن دو تحقیق و تفحص از پاداش های اعطای به دولتی ها و اسپانسر تبلیغاتی "روحانی" در پارلمان خبر داد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم: عضو هیئت رئیسه مجلس از کلید خوردن دو تحقیق و تفحص از پاداش های اعطای به دولتی ها و اسپانسر تبلیغاتی "روحانی" در پارلمان خبر داد.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی از کلید خوردن دو تحقیق و تفحص از سوی نمایندگان خبر داد و گفت: در چند سال گذشته رئیس جمهور در مراسم تقدیر از شهدای هسته ای به تعدادی از دولتی ها از جمله محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه نشان لیاقت و سکه پاداش داد.

وی با بیان اینکه در آن مراسم حدود 21 نفر از رئیس جمهور لوح تقدیر دریافت کردند که برای آنها مزایای مادی داشت، ادامه داد: در بودجه سنواتی که در مجلس مصوب شده بود محل تامین سکه های که به دولتی ها داده شد مشخص نشده بود.

نماینده محلات در مجلس عنوان کرد: در تحقیق و تفحصی که آماده شده و در حال جمع آوری امضاء برای آن هستیم باید مشخص شود پاداش های که داده شده از کدام محل بودجه اش تامین شده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس دومین تحقیق و تفحص کلید خورده از سوی نمایندگان را از اسپانسرهای تبلیغاتی دور دوم ریاست جمهوری روحانی عنوان کرد و اظهار داشت: باید مشخص شود چه افرادی اسپانسر تبلیغات دور دوم ریاست جمهوری آقای روحانی بودند و پس از انتخابات در کجاها پست گرفتند.

سلیمی اضافه کرد: در حال جمع آوری امضا برای این دو تحقیق و تفحص که محورهای متعددی دارد، هستیم و در روزهای آینده برای ارجاع به کمیسیون مربوطه تقدیم هیئت رئیسه مجلس خواهیم کرد.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها