کد خبر: ۴۸۷۰۲۷
زمان انتشار: ۱۱:۴۵     ۰۳ خرداد ۱۴۰۰
علیرضا افشار داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از دیدار صبح امروز خود با آیت الله ابراهیم رئیسی تصمیم به انصراف از ادامه حضور در انتخابات گرفت و با صدور بیانیه‌ای در حمایت از آیت الله رئیسی از انتخابات ریاست جمهوری کنارگیری کرد.
به گزارش پایگاه 598، علیرضا افشار داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از دیدار صبح امروز خود با آیت الله ابراهیم رئیسی تصمیم به انصراف از ادامه حضور در انتخابات گرفت و با صدور بیانیه‌ای در حمایت از آیت الله رئیسی از انتخابات ریاست جمهوری کنارگیری کرد.

افشار در حمایت از آیت الله رئیسی انصراف داد

متن این بیانیه بدین شرح است: 

بسمه تعالی
بیانیه انصراف از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

امروز عرصه سیاسی همچون دوران دفاع مقدس به نیروهای با بصیرت و مجاهدی نیاز دارد تا ضمن تحکیم جبهه انقلاب بتوانند دشمنان را در توطئه‌های خود برای نفوذ جریانی در هیات حاکمه نظام اسلامی ناکام سازند.

اینجانب در ابتدای ورود به رقابتهای انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با صدور بیانیه‌ای از همه نامزدهای جبهه انقلاب دعوت کردم تا با رعایت منشور اخلاقی انتخابات و کنار رفتن به نفع نامزدی که از اقبال مردمی بیشتری برخوردار است و همکاری با وی به وحدت این جبهه و روی کار آمدن دولتی انقلابی و جهادی کمک کنند.

اکنون که آیت‌الله رئیسی با قرار گرفتن در صدر همه نظرسنجی‌ها و داشتن صلاحیت‌های مدیریتی برتر و الگو بودن در تواضع، ساده‌زیستی و مردم‌داری نوید شکل‌گیری دولتی کارآمد برای رفع مشکلات مردم، در همه زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، امنیت‌عمومی و دیپلماسی فعال می‌دهد، وظیفه خود می‌دانم ایشان را همراهی و مساعدت نمایم.

لذا با تقدیم ۵۰ برنامه ملی تحول آفرین در همه عرصه‌ها که محصول تجارب گذشته و جلسات متعدد کارشناسی هستند به محضر مقام معظم رهبری و دولت انقلابی آینده، انصراف خود را از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌کنم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها