کد خبر: ۴۸۷۹۰۴
زمان انتشار: ۱۴:۱۸     ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه تردیدی در حمایت از آقای رئیسی نداریم، گفت: هیچ‌گونه بحثی در مورد آقای لاریجانی در جامعه روحانیت مبارز صورت نگرفته است.
به گزارش پایگاه 598، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه تردیدی در حمایت از آقای رئیسی نداریم، گفت: هیچ‌گونه بحثی در مورد آقای لاریجانی در جامعه روحانیت مبارز صورت نگرفته است.
 
به گزارش ایسنا، غلامرضا مصباحی‌مقدم در چهارمین نشست «جمهور» که به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل برگزار می‌شود، افزود: اینکه جامعه روحانیت در پی روی کار آمدن آقای لاریجانی است و دیگران به‌دنبال آقای رئیسی هستند، یک القا از سوی دیگران است. آقای رئیسی خود عضو جامعه روحانیت مبارز است و هیچ‌گاه از عضویت جامعه کنار نرفته است. در انتخابات گذشته نیز به ایشان رای دادیم و هیچ‌گونه تردیدی در حمایت از آقای رئیسی نداریم.
 
تلاش عارف و پزشکیان برای انتخابات
 
در خبری دیگر به گزارش خبرگزاری مهر، مجید محتشمی، عضو جبهه اصلاح‌طلبان با اشاره به اینکه هنوز کاندیداتوری فردی قطعی نیست از چند گزینه احتمالی ریاست‌جمهوری خبر داد و گفت: عارف و پزشکیان برای کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰ تلاش می‌کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها