کد خبر: ۴۸۸۳۸۴
زمان انتشار: ۱۰:۴۴     ۰۷ تير ۱۴۰۰
خالص سفارشات فروش سهام هزار و ۶۹۵میلیارد تومان می‌رسد. «انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف «لطیف» به ۳۲.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از اقتصاد آنلاین، در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۶۷۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش دو هزار و ۳۶۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۶۹۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «تپکو»، «برکت» و «خزر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام تولید تجهیزات سنگین هپکو بیش از ۱۶۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «لطیف»، «وبصادر» و «اخابر» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۱۰میلیارد تومان (۷۶درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۷۵۰میلیارد تومان (۳۲درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۴نماد و حجم صف‌های فروش در ۷۰نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف محصولات کاغذی لطیف به ۳۲.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۳۱۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «ماشین آلات و تجهیزات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۰۵میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات «محصولات کاغذی» با تقاضای ۲۵۵میلیارد تومانی همراه شد.

این جدول حدود ۳۳درصد از سه هزار و ۳۵میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و ۸۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۴۶درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به پنج هزار و ۱۱۵میلیارد تومان خواهد رسید.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام +جدول

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام +جدول

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها