کد خبر: ۴۸۹۸۵۷
زمان انتشار: ۱۴:۰۶     ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
کلهر؛
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که گل‌محمدی باید مقابل پیکان احتیاط را کنار بگذارد و از تمام عناصر هجومی‌اش استفاده کند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، محمود کلهر درباره پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: پرسپولیس با انگیزه زیادی مقابل تراکتور به میدان آمد و یک بازی منطقی و سراسر هجومی را به نمایش گذاشت. پرسپولیسی‌ها در نیمه اول می‌توانستند به گل برسند که متأسفانه موقعیت‌های گلزنی از دست رفت.

وی ادامه داد: در شروع نیمه دوم گل‌محمدی با تعویض‌هایش عرصه را برای تراکتور تنگ کرد، اما برخلاف جریان بازی حریف روی یک ضدحمله به گل رسید. پس از این گل، پرسپولیس انگیزه‌اش را از دست نداد و فشار حملاتش را روی دروازه تراکتور بیشتر کرد. بازیکنان موقعیت‌های زیادی ایجاد کردند، ولی فرصت‌ها با بدشانسی از دست می‌رفتند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تمجید از بازی خوب مهدی عبدی در نیمه دوم تصریح کرد: در نیمه دوم با آمدن عبدی و عالیشاه میل به هجوم پرسپولیس بیشتر شد. عبدی در حال حاضر جزو آماده‌ترین مهاجمان فوتبال کشورمان است و مقابل تراکتور هم انگیزه فراوانی برای کمک به تیم داشت و از سه چهار موقعیتی که به دست آورد، دو گل به ثمر رساند و یک ضربه‌اش به تیر خورد. در کل باید بگویم که او یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در دو دیدار اخیر بوده است.

کلهر درباره اینکه تکلیف قهرمان لیگ در هفته آخر مشخص خواهد شد، خاطرنشان کرد: پرسپولیس از ابتدای فصل هم نشان داد که لیاقت قهرمانی را دارد. موکول شدن تعیین سرنوشت قهرمانی به پایان فصل فقط هیجان بازی‌ها را بالا برده، اما در روز آخر هم همه چیز در اختیار پرسپولیس است و من مطمئنم که هیچ چیزی جلوی انگیزه قهرمانی بازیکنان پرسپولیس را نمی‌گیرد و شاگردان گل‌محمدی روز جمعه جام را بالای سر خواهند برد. 

«پرسپولیس در هفته آخر مقابل پیکانی قرار می‌گیرد که در هفته‌های گذشته نتایج خوبی کسب کرده است.»، وی در واکنش به طرح این موضوع هم گفت: پرسپولیس با انگیزه فعلی‌اش، نباید به مسئله‌ای جز قهرمانی فکر کند. بازی با پیکان قطعاً سخت خواهد بود، اما سرخپوشان هم در بهترین فرم خودشان قرار دارند و همانطور که گفتم در بازی با تراکتور هم علی‌رغم دریافت گل، کیفیت خوب‌شان را حفظ کردند و توانستند سه گل به ثمر برسانند. گل‌محمدی مقابل پیکان باید احتیاط را کنار بگذارد و از تمام عناصر هجومی‌اش استفاده کند تا پرسپولیس به هدفش که همان قهرمانی است، برسد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها