کد خبر: ۴۹۰۲۳۹
زمان انتشار: ۱۵:۱۸     ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
گفت‌وگو|
نماینده گروه مقاومت عصائب الحق در تهران دست رژیم آمریکا و جعلی صهیونیستی را آلوده به حادثه زاغه مهمات حشدالشعبی در نجف و هتک حرمت به مقدسات شیعیان در عراق برشمرد و تاکید کرد: دشمن در اسرع وقت پاسخ این هتک حرمت به مقدسات و حملات نجف را خواهند دید.

به گزارش پایگاه 598، شریف ابو فاطمه در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به تحولات اخیر عراق، بیان کرد: سفر نخست وزیر این کشور به آمریکا یک سفر تشریفاتی است که از سوی مردم و جبهه مقاومت قابل قبول نیست.

دفاع جبهه مقاومت از مواضع و عقاید شهدا
نماینده گروه مقاومت عصائب الحق در تهران با تأکید بر اینکه جبهه مقاومت به ویژه حشدالشعبی، تا آخرین قطره خون خود از مواضع، عقاید و خون شهدا دفاع می‌کنند، تصریح کرد: بیگانگان و نیرو‌های تروریست آمریکایی را با شدت از عراق اخراج می‌کنیم.

شریف ابو فاطمه با اشاره به اینکه مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق، سوار موج غرب و رژیم آمریکا شده است، اضافه کرد: این اقدامات از نگاه مردم، جبهه مقاومت و به ویژه نیرو‌های حشدالشعبی محکوم است.

رژیم جعلی صهیونیستی هم طعم قدرت جبهه مقاومت را باز خواهخد چشید
نماینده گروه مقاومت عصائب الحق در تهران با بیان اینکه بیگانگان در آینده قدرت جبهه مقاومت و نیروی حشدالشعبی را خواهند دید، تصریح کرد: رژیم جعلی صهیونیستی هم طعم قدرت جبهه مقاومت را باز خواهد چشید.

شریف ابو فاطمه دست رژیم آمریکا و جعلی صهیونیستی را آلوده به حادثه زاغه مهمات حشدالشعبی در نجف و هتک حرمت به مقدسات شیعیان در عراق برشمرد و اضافه کرد: دشمن در اسرع وقت پاسخ این هتک حرمت به مقدسات و حملات نجف را خواهند دید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها