کد خبر: ۴۹۵۲۷۲
زمان انتشار: ۰۸:۳۸     ۱۰ آبان ۱۴۰۰
رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت با تاکید بر این که مراجع عظام تقلید خیرخواه مردم، مسئولان و کشور هستند، گفت: رهنمودهای مراجع و علما همواره چراغ راه مردم و مسئولان بوده و هست.

به گزارش پایگاه 598، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، بعدازظهر یکشنبه در جلسه هیئت دولت، بهره‌گیری از دیدگاه‌های نخبگان به ویژه مراجع و علما را ضروری دانست و تصریح کرد: مراجع عظام تقلید خیرخواه مردم، مسئولان و کشور هستند.

رئیس جمهور تصریح کرد: رهنمودهای مراجع عظام تقلید و علما همواره چراغ راه مردم و مسئولان است.

وی در ادامه با اشاره به وضع شاخص بازار بورس در روزهای اخیر گفت: ادامه نوسانات بورس در زندگی مردم تاثیر می‌گذارد، لذا باید تدبیری اندیشید تا آرامش بر این بازار حاکم شود و مردم و سرمایه گذاران خُرد دچار نگرانی نشوند.

رئیس جمهور از سخنگوی اقتصادی دولت آقای خاندوزی خواست در این زمینه با مردم و سهامداران سخن بگوید تا منطق بازار بورس و چشم انداز آینده بهتر تببین شود.

رئیسی در ادامه با اشاره به مشکل کم آبی در مناطق مختلف کشور، گفت: تامین آب از منابع مختلف و صرفه‌جویی همه‌جانبه در بخش‌های صنعتی و کشاورزی برای مقابله با بحران کم‌آبی ضرورت دارد و حتما باید دنبال شود.

رئیس جمهور افزود: دولت به لحاظ تامین بودجه لازم برای استخراج آب از منابع ژرف از این موضوع حمایت می‌کند چرا که تامین آب برای مردم جزو اولویت‌های تخصیص بودجه است.

رئیسی همچنین به وزرا ناکید کرد که نشست هایی با نخبگان در هر یک از حوزه‌های تخصصی برگزار کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها