کد خبر: ۴۹۶۱۰۲
زمان انتشار: ۱۵:۱۱     ۲۰ آبان ۱۴۰۰
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: رئیس جمهور عنوان کرد که به جای افزایش اعتبارات که افزایش تورم و افزایش فشار بر مردم را به دنبال دارد، کاهش تورم در دستورکار ماست.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: رئیس جمهور عنوان کرد که به جای افزایش اعتبارات که افزایش تورم و افزایش فشار بر مردم را به دنبال دارد، کاهش تورم در دستورکار ماست.

حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به نشست امروز مجمع نمایندگان استان‌های قم، سمنان و اصفهان با رئیس جمهور گفت: در این دیدار آیت‌الله رئیسی عنوان کرد که تلاش‌های بسیاری از خارج از کشور صورت می‌گیرد تا ما نتوانیم شرایط اقتصادی‌مان را بهبود ببخشیم، اما با وجود همه این تلاش‌ها فروش نفت و فرآورده‌های نفتی ما و وصول پول آن رو به بهبود است.
وی افزود: رئیس جمهور گفت که آمریکایی‌ها امروز دچار استیصال شده‌اند و پیام‌هایی را با واسطه افراد مختلف و یا طرق دیگر به ما می‌دهند و این پیام‌ها و سیگنال‌های آنها نشان‌دهنده این است که به اهدافشان از تحریم‌ها نرسیده‌اند.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی در بحث آب نیز عنوان کرد که رسیدگی به موضوع آب و فرونشست زمین در اولویت کار مرکز بررسی‌های استراژیک ریاست جمهوری قرار دارد.
حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: در مورد مشکل آب زاینده رود نیز، رئیس جمهور دستور تشکیل کمیته رسیدگی به این موضوع را داد و بنا شد تا وزیر نیرو فردا جمعه برای رسیدگی به این موضوع به اصفهان سفر کند.
وی افزود: بنده در این جلسه در مورد حقوق‌های نجومی و اختلاف شدید بین حقوق‌های پرداختی مطالبی را مطرح کردم که رئیس جمهور در پاسخ گفت که جلوگیری از پرداخت‌های نجومی به طور جد در دستورکار ماست و پرداخت عادلانه و افزایش حقوق به صورت پلکانی در دستورکار دولت قرار دارد تا کسانی که کمترین حقوق را می‌گیرند بیشترین افزایش و کسانی که بیشترین حقوق را می‌گیرند کمترین افزایش را داشته باشند.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای رئیسی از مجلس خواست که جلوی هزینه‌ها را بگیرد و گفت که در بحث اعتبارات به جای افزایش اعتبارات و بالا رفتن تورم، کاهش تورم در دستورکار ما در دولت قرار دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها