کد خبر: ۴۹۸۴۶۶
زمان انتشار: ۰۹:۱۲     ۰۵ دی ۱۴۰۰
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز به بررسی گزارش کمیسیون اصل نود در خصوص نحوه اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران می پردازند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی از لحظاتی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد.

بررسی طرح دو فوریتی اصلاح ماده ۱۸۲ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، بررسی لایحه دو فوریتی درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها (اعاده شده از شورای نگهبان) و بررسی لایحه موافقت‌نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی افغانستان در خصوص ارتباط بین‌المللی راه‌ آهن (اعاده شده از شورای نگهبان) در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

همچنین ادامه رسیدگی به طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار (اعاده شده از شورای نگهبان)، بررسی طرح اصلاح قانون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی (اعاده شده از شورای نگهبان)،بررسی طرح جهش تولید دانش‌بنیان و بررسی طرح تعیین فوق‌العاده خاص کارکنان قوه قضاییه از دیگر مواردی است که نمایندگان در جلسه علنی امروز خود به بررسی آن خواهند پرداخت.

بررسی طرح اصلاح تبصره ۱ قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، برررسی گزارش کمیسیون اصل نود در خصوص نحوه اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران، بررسی تقاضای دو فوریت در خصوص لایحه الحاق موادی به قانون تاسیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و اساسسنامه آن و بررسی تقاضای دو فوریت در مورد طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنفی و تولیدی در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها