کد خبر: ۴۹۹۶۶۱
زمان انتشار: ۱۴:۵۱     ۲۵ دی ۱۴۰۰
استاندار تهران با بیان اینکه در جلسه ستاد ملی کرونای امروز توافق بر بازگشایی حداکثری مدارس بود، گفت: در ستاد ملی کرونا مقرر شد، در بازی‌های ملی فوتبال انتخابی جام جهانی حضور تماشاگران را در وزرشگاه‌ها داشته باشیم؛ حداقل حضور را با حداکثر رعایت دستورات بهداشتی خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از میزان: محسن منصوری ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونای استان تهران در جمع خبرنگاران بیان کرد: گزارش آموزش و پرورش استان تهران حاکی از آن است که باید در زمینه ارتقای سطح سواد دانش‌آموزان تدبیری جدی داشته باشیم.

استاندار تهران با بیان اینکه تعطیلات طولانی‌مدت مدارس، نگرانی‌هایی را درباره افت تحصیلی دانش‌آموزان ایجاد کرده است، افزود: در جلسه ستاد ملی کرونای امروز نیز توافق بر بازگشایی حداکثری مدارس بود.

وی با اشاره به اینکه حدود ۹۰ درصد مدارس تهران آمادگی بازگشایی دارند اما بخاطر حساسیت‌ها، ملاحظات و نکاتی که خانواده‌ها دارند دانش‌آموزان ۲ روز در مدارس حضور پیدا می‌کنند، عنوان کرد: بنا شد با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی حداکثر بازگشایی مدارس در شهر تهران را داشته باشیم.

منصوری با اشاره به اینکه در خصوص دانشگاه‌ها نیز بازگشایی حداکثری مدنظر است، توضیح داد: اگر در جایی امکان برگزاری کلاس‌های حضوری نباشد طبق مصوبه ستاد ملی کرونا تصمیم بر برگزاری حضوری امتحانات است.

وی عنوان کرد: در ستاد ملی کرونا مقرر شد، در بازی‌های ملی فوتبال انتخابی جام جهانی حضور تماشاگران را در وزرشگاه‌ها داشته باشیم؛ حداقل حضور را با حداکثر رعایت دستورات بهداشتی خواهیم داشت.

استاندار تهران درباره واکسیناسیون دز سوم نیز گفت: حدود ۲۰ درصد مراجعه و تزریق دز سوم کرونا را داشتیم و از مردم می‌خواهیم سریع‌تر در این باره اقدام کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها