کد خبر: ۵۰۲۳۹۴
زمان انتشار: ۱۴:۳۵     ۰۸ اسفند ۱۴۰۰
نحوه محاسبه طبقه شامل مجموع طبقه بابت مدرک تحصیلی و سنوات خدمتی به اضافه طبقات تشویقی در نظام رتبه‌بندی معلمان اعلام شد.

به گزارش پایگاه 598، ایسکانیوز نوشت: نحوه محاسبه طبقه شامل مجموع طبقه بابت مدرک تحصیلی و سنوات خدمتی به اضافه طبقات تشویقی در نظام رتبه‌بندی معلمان اعلام شد.

محاسبه طبقه در نظام رتبه بندی معلمان شامل مجموع طبقه بابت مدرک تحصیلی (طبقه ورودی) و سنوات خدمتی به اضافه طبقات تشویقی (جبهه، جانبازی، تشویقی ارزشیابی) به شرح زیر است:

طبقه تحصیلی: مدرک مرتبط با پست سازمانی طبقه ورودی محاسبه می شود که بابت مدرک تحصیلی سیکل و پایین تر از آن طبقه۲، دیپلم طبقه ۳، فوق دیپلم طبقه ۴، لیسانس طبقه ۵، فوق لیسانس طبقه۶، دکترا طبقه ۷، به این نکته نیز باید توجه داشت که بررسی ارتباط بین پست و مدرک دقیقا در زمان تاریخ اخذ مدرک و پست سازمانی کارمند در همان تاریخ صورت می گیرد.

طبقه سنواتی: اگر مدرک تحصیلی مرتبط با پست سازمانی لیسانس به بالا بود به ازای هر ۴ سال یک طبقه، دیپلم و فوق دیپلم هر ۵ سال و سیکل به پایین هر ۶ سال یک طبقه سنواتی تعلق می گیرد.

طبقه تشویقی (جبهه، جانبازی): به ازای هر ۵ درصد جانبازی و به ازای موارد ایثارگری (جانبازی و جبهه داوطلب) طبق بخشنامه ۲۷۲۷ تا سقف دو طبقه تعلق می گیرد.

مدت سابقه در منطقه محروم  و کمتر توسعه یافته ازسال ۱۳۸۸  نصف می‌گردد یعنی به ازای هر دوسال یک طبقه می‌گیرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها