کد خبر: ۵۰۲۸۷۰
زمان انتشار: ۱۰:۵۰     ۱۸ اسفند ۱۴۰۰
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش ساعت کاری خطوط درون‌شهری متروی تهران از چهارشنبه ۱۸ اسفندماه خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، مهدی شایسته اصل با بیان اینکه در روز‌های پایانی سال، شهروندان تهرانی بیش از گذشته از مترو استفاده می‌کنند گفت: به‌منظور ارائه سرویس‌دهی بیشتر به مسافران از روز (چهارشنبه ۱۸ اسفندماه) ساعت کار متروی تهران در خطوط درون‌شهری یک ساعت افزایش می‌یابد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر خدمات‌رسانی به مسافران تا ساعت ۲۲ است، اما باتوجه‌به افزایش تقاضای سفر در روز‌های پایانی سال این زمان تا ساعت ۲۳ افزایش می‌یابد.
شایسته افزود: افزایش ساعت خدمات‌رسانی متروی تهران تنها در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت انجام می‌شود و در خط تهران کرج، هشتگرد و فرودگاه امام خمینی (ره) تغییری نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه این تغییرات مختص ایام پایانی سال است، خاطرنشان کرد: باتوجه‌به کاهش تعداد مسافران در تعطیلات نوروزی، برنامه حرکت قطار‌ها در این ایام باتوجه‌به حجم تقاضا بهینه‌سازی شده و از ۱۴ فروردین به حالت قبلی باز خواهد گشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها