کد خبر: ۵۰۳۹۲۲
زمان انتشار: ۱۱:۲۲     ۱۸ فروردين ۱۴۰۱
اعتراف توخل:
سرمربی آلمانی چلسی بعد از شکست سه بر یک برابر رئال مادرید اعتراف کرد که کار تیمش برای صعود به دور بعد سخت شده است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از بی تی اسپورت، چلسی در دیدار رفت برابر رئال مادرید که در استمفوردبریج برگزار شد با نتیجه سه بر یک شکست خورد تا کار آنها برای صعود به دور بعد بسیار سخت شود.

توخل در نشست خبری بعد از بازی گفت: با این شکست کار ما برای صعود بسیار سخت شد. چند تیم در جهان هستند که بتوانند چنین نتیجه ای را در بازی برگشت برابر رئال آن هم در مادرید جبران کنند؟ زدن سه گل در مادرید؟ نمی تواند واقع گرایانه باشد با این حال نهایت تلاش خود را به کار می گیریم.

سرمربی آلمانی چلسی ادامه داد: شکست تلخ و مفتضحانه ای را متحمل شدیم. نمایش ما در نیمه نخست از بدترین عملکردهای ما در استمفوردبریج بوده است. هم از نظر فردی و هم گروهی بسیار بد بودیم. درنیمه نخست از سطح انتظارات بسیار دور بودیم. نباید با این نمایش به چیزی معترض باشیم. ما مستحق شکست بودیم. اکنون زمان فکر کردن به بازی برگشت نیست و باید به بازی برابر ساوتهمپتون فکر کرد.

توخل در پایان گفت: بعد از تعطیلات هنوز نتوانسته ایم که به تیم آماده قبل برگردیم . اگر برابر ساوتهمپتون هم چنین نمایشی داشته باشیم بازهم شکست می خوریم. با این نمایش در بازی برگشت هم شکست سنگینی را تجربه می کنیم. باید هر چه سریعتر خود را از این شرایط خارج کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها