کد خبر: ۵۰۶۰۲۰
زمان انتشار: ۱۴:۵۸     ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
سیدجواد ایلالی روز پنجشنبه با بیان اینکه این افراد به اتهام ارتکاب جرائم مالی دستگیر شدند اظهار داشت: این مدیر خاطی به موجب گزارش مراجع نظارتی و در نتیجه تحقیقات و بررسی های اولیه، مرتکب جرائم مالی و سوء استفاده از بیت المال شده بود که با توجه به مستندات ارائه شده تحت تعقیب قضایی قرار گرفت و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خبرآنلاین: سیدجواد ایلالی روز پنجشنبه با بیان اینکه این افراد به اتهام ارتکاب جرائم مالی دستگیر شدند اظهار داشت: این مدیر خاطی به موجب گزارش مراجع نظارتی و در نتیجه تحقیقات و بررسی های اولیه، مرتکب جرائم مالی و سوء استفاده از بیت المال شده بود که با توجه به مستندات ارائه شده تحت تعقیب قضایی قرار گرفت و دستگیر شد.

وی گفت: در این خصوص پرونده قضایی تشکیل شده و مراتب در یکی از شعب بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان مطرح در حال رسیدگی است.

ایلالی با تأکید بر ضرورت صیانت از حقوق عامه و حفاظت از بیت المال به عنوان رسالت ذاتی دستگاه قضایی به متعرضان به بیت المال هشدار داد و اظهار داشت: در شرایط خاص و ویژه ای قرار داریم و معیشت مردم و حوزه مسائل اقتصادی از اهمیتی خاص برخوردار است بر این اساس اجازه نمی دهیم عده ای با سوءاستفاده از جایگاه خود هم قانون را زیرپا بگذارند و هم برای نظام و حاکمیت هزینه تولید و تحمیل کنند و از طرف دیگر با فرصت طلبی، منافع شخصی را به حقوق دیگران ترجیح دهند.

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد افزود: نوع و ماهیت اتهامات انتسابی به متهم مزبور و دیگر ابعاد مختلف این پرونده و نیز شناسایی دیگر ایادی احتمالی مرتبط با این موضوع در دست بررسی است و اخبار تکمیلی با ذکر جزییات، متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها