کد خبر: ۵۰۶۰۳۴
زمان انتشار: ۰۹:۴۱     ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
روز پنج‌شنبه با تصمیم داور بازی پرسپولیس و تراکتور، به دلیل پرتاب مکرر سنگ توسط هواداران تراکتور، نیمه تمام ماند.

به گزارش پایگاه 598، روز پنج‌شنبه با تصمیم داور بازی پرسپولیس و تراکتور، به دلیل پرتاب مکرر سنگ توسط هواداران تراکتور، نیمه تمام ماند. برخی از این هواداران همچنین در کنار الفاظ رکیک و فحاشی، شعار‌های تجزیه‌طلبانه‌ای را سر دادند. کاربران شبکه‌های اجتماعی طی توئیت‌هایی ضمن محکومیت این افراط‌گریی از مردم و مسئولان خواستند حساب هواداران واقعی تراکتور و عده‌ای تجزیه‌طلب را جدا کنند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران در این خصوص مرور شده است.
امیر سالار:
اتفاقات تبریز فراتر از حوادث یک مسابقه بر مبنای کری‌های فوتبالی بین #پرسپولیس و #تراکتور است. ترکیه و جمهوری باکو از تراکتور به عنوان بستری برای مانور رسانه‌ای استفاده می‌کنند که اگر با شناسایی عوامل اخلالگر پاکسازی نشود با اقدامات ضدامنیتی نقاط دیگر را آلوده خواهد کرد!
علی قلهکی:
تصاویر و فیلم‌های بازی امروز «تبریز» واقعاً تاسف‌آور بود. چه زمانی قرار است بساط تجزیه طلبان تحتِ حمایت ترکیه و جمهوری آذربایجان از دیاری که زادگاه شهدای برجسته جنگ و انقلاب بوده، جمع شود؟!
وحید بهمن:
به عنوان یک تبریزی از صحنه‌های بازی امروز پرسپولیس و تراکتورسازی که به خشونت و فحاشی کشید و نیمه تمام ماند، واقعاً ناراحت و شرمنده شدم. این حجم از فحاشی و خشونت غیر قابل پذیرش است. بار‌ها گفته‌ام، فوتبالی که بخواهد به یکپارچگی ملت ایران اینگونه ضربه بزند، از بیخ و بن نباشد بهتر است.
کیوان ساعدی:
مردم ایران همچنان آذربایجان را با اسطوره‌هایی مانند ستارخان و باقرخان و باکری و باقری و... می‌شناسند. حساب چند نفر جاهل یا فریب خورده در بین تماشاچیان فوتبال جداست.
جعفر برزگر:
احمق‌ها همه جا حضور دارند؛ حیف فرهنگ و تاریخ آذربایجان که یک عده بی‌اصل و نسب نام هواداران پرشور #تراکتور را خراب کنند. بار‌ها نسبت به این جریان مزدور هشدار دادیم، اما عافیت طلبان محافظه کار سکوت کردند. #تراکتور #پرسپولیس
محمدرضا رضوانی:
سال‌هاست دنبال سوءاستفاده از هوادارن #تراکتورسازی هستند. در مقابل رفتار‌های ناهنجار در استادیوم یادگار امام سکوت کردند. روز‌به‌روز بدتر می‌شوند. علیه کشور شعار می‌دهند. پرچم حکومت از دست رفته #آذربایجان_ایران_جان را علم می‌کنند. تا به ریش وطن پرستانی، چون ستارخان و باکری بخندند.
سیدامیر سیاح:
همه ما همسایه، هم‌دانشگاهی، همکار یا دوست تبریزی داریم و دیده‌ایم چقدر با شخصیت، مهربان، مؤدب و باشرف هستند. طرفداران تراکتور امروز شبیه تبریزی‌ها نبودند.
سجاد چهرازی:
تُرک‌های عزیز هیچ موقع خام چند تا بچه مچه‌ای که تو ورزشگاه تز تجزیه طلبی میدن، نمیشن! #بازی_پرسپولیس_تراکتور
کاربری با نام «Alzv Ali»:
به عنوان هوادار تراکتور واقعاً واسه رفتار هواداران تراکتور در استادیوم متأسفم! با این کارا فقط اسم تبریز و ترک‌ها را خراب کردین، به عنوان یه هوادار از تمام هواداران پرسپولیس و بازیکنانش معذرت می‌خوام. #تراکتور #پرسپولیس #فوتبال
علی معین‌الدینی:
عده‌ای از ملی نما‌های نادان و فیک حوادث استادیوم تبریز را به عموم مردم تبریز تعمیم میدن. هدف اصلی پانترکا هم همین است. بدنام کردن تبریز از اهداف اراذل پانترک است که اراذل فیک ملی نما هم در همون راستا فعالیت می‌کنن. دوستان عاقل دچار چنین اشتباهی نشن.
نجمه مشایخی:
آیه صریح قرآن کریم هست که اگر قوم و عشیره‌ات برای تو از دین من ارزشمند‌تر است تو فاسقی... به شخصه عاشق زبان شیرین ترکی و مردم قهرمان و حماسه ساز تبریز هستم و ارادت خاصی به خطه آذربایجان دارم. ولی آتش فتنه پانترک‌های جاهل و معدود باید جدی گرفته شده و برخورد شود. این پازل اسرائیلی است.

 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها