کد خبر: ۵۰۶۰۳۶
زمان انتشار: ۰۹:۴۴     ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
معاون تامین اجتماعی:
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی از موافقت با افزایش فوق‌العاده ویژه کادر درمان خبر داد.
به گزارش پایگاه 598، ابوالفضل عفت‌نژاد روز گذشته در نشست شورای اداری تامین اجتماعی هرمزگان با اعلام این خبر افزود: اتفاقی که در خصوص فوق‌العاده ویژه افتاد این بود که وزارت بهداشت فوق العاده ویژه کارکنان خود را ۵۰درصد ارتقا داد و سازمان تامین اجتماعی هم مسیری را برای این منظور آغاز کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: در رابطه با دستمزد پزشکان هم مصوبه قانونی، همان مصوبه دولت است و تاکید بر این است که برای کار درمانی سقف مشخصی وجود دارد.۳.

وی در ادامه با اشاره به بازنشستگی تعدادی از اعضای کادر درمان در سال گذشته، از برگزاری آزمون استخدامی زودهنگام با هدف تامین نیروی انسانی و کسری کادر یادشده خبرداد.

عفت نژاد همچنین با اشاره به افزایش ضریب امتیاز برای متاهلین و افراد بومی در آزمون استخدامی یادشده اضافه کرد: امسال ۵۰ درصد میانگین نمره سه نفر اول به عنوان نصاب قبولی در آزمون استخدامی ملاک خواهد بود و قطعا همه افرادی که قرار است استخدام شوند توسط یک گروه مصاحبه خواهند شد و امتیاز نهایی به تناسب آزمون کتبی و مصاحبه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مسائل مهمی که در تصمیم گیری‌ها لحاظ خواهد شد؛ موضوع جوانی جمعیت است و از این به بعد به افرادی که افراد تحت تکفل بیشتری دارند مبالغ رفاهی بیشتری را پرداخت خواهیم کرد و هدایای خوبی برای ازدواج و فرزندآوری نیز پیش‌بینی شده است.
 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها