کد خبر: ۵۰۶۶۲۵
زمان انتشار: ۱۴:۱۳     ۱۰ خرداد ۱۴۰۱
مدیرعامل فولاد خوزستان می‌گوید تیمش قرار است حضور قدرتمندی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فولاد خوزستان پس جلسه مجمع فدراسیون فوتبال گفت: الان مجمع فدراسیون فوتبال است. ما هم یک عضو هستیم که حضور پیدا کردیم. یک سری موارد و ابهاماتی بود که باید در مجمع مطرح می‌شد. مباحث مالی که حسابرسی نشده است، یکی از مواردی است که چند سال است که مورد توجه قرار نگرفته است و بازرس قانونی هم تایید نکرده است. هیات رئیسه و فدراسیون سال‌های قبل اسناد مالی را تایید نکرده است و این برای فدراسیون ما بد است. آقای ماجدی و کامرانی‌فر قول پیگیری دادند تا در یک مجمع فوق‌العاده کار پیگیری و جبران شود. همچنین اگر افراد قبلی امضاهای لازم را در این زمینه انجام دهند، کار قانونی خواهد بود.

او ادامه داد: بحث عزل رئیس سابق فدراسیون فوتبال بود و با توجه به موارد مطرح شده و رای کمیته استیناف، او نتوانست به این جلسه راه پیدا کند. بهتر بود که او در این مجمع حضور پیدا می‌کرد و از خودش دفاع می‌کرد. بحث بعدی عزل ۴ عضو هیات رئیسه بود که به انتخابات رسید و همه اعضا رای خودشان را واریز کردند و در حال شمارش است. به نظرم باید برای سرنوشت فوتبال کشورمان فکر اساسی شود. این زبینده فوتبال کشورمان نیست که در مدت کوتاه، ۴ رئیس فدراسیون تعویض شود.

گرشاسبی درباره آینده جواد نکونام در فولاد خوزستان گفت: ایشان قرارداد دارد و داریم پیگیری می‌کنیم تا بازیکنان جدید را تقویت کنیم و تیم قدرتمندی را برای لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.

مدیرعامل فولاد خوزستان درباره شایعه مذاکره جواد نکونام با استقلال گفت:‌ خبری نیست. استقلال تازه قهرمان شده است. خودتان هم به آن می‌گویید شایعه پس به آن خیلی توجه نکنید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها