کد خبر: ۵۰۶۷۷۰
زمان انتشار: ۲۲:۳۸     ۱۲ خرداد ۱۴۰۱
مدیران باشگاه استقلال قرار است برای درخواست جدایی فرهاد مجیدی جلسه‌ای برگزار کنند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با انتشار یک بیانیه در فضای مجازی، درخواست جدایی خود را از آبی‌پوشان پایتخت اعلام کرد. او در بیانیه خود ضمن اعلام پیشنهادی که از لیگ امارات دارد تاکید داشت: مربیگری در امارات تجربه تازه‌ای برای مربی ایرانی است و از این منظر پیشنهاد کار جدیدم را دریافت کردم و طی نامه‌ای درخواست جدایی خود را تقدیم مدیریت کردم. از باشگاه می‌خواهم که با موافقت خود، من را در مسیر آینده‌ام حمایت کند.

صبح امروز (پنجشنبه) روزنامه الخلیج امارات اعلام کرد که فرهاد مجیدی از گزینه‌های هدایت تیم اتحاد کلباء است. با این حال، باشگاه استقلال در واکنش به اخبار غیررسمی درباره جدایی مجیدی از این تیم، اعلام کرد: ادعا و تحلیل برخی رسانه‌ها درباره قرارداد سرمربی تیم استقلال واقعیت ندارد. در ابتدای فصل قرارداد سه ساله جدیدی با جناب آقای فرهاد مجیدی منعقد و ثبت شده است.

مدیران استقلال که به نوعی از تصمیم فرهاد مجیدی مقداری شوکه شده‌اند، می‌خواهند در اسرع وقت نسبت به درخواست جدایی فرهاد مجیدی، جلسه‌ای ترتیب دهند و درخواست مربی تیم‌شان را بررسی کنند.

همچنان مشخص نیست که آیا با درخواست جدایی مجیدی موافقت می‌شود یا خیر اما اگر جدایی فرهاد مجیدی از استقلال قطعی شود، باید منتظر گزینه‌های جدید برای کادر فنی فصل آینده استقلال بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها