کد خبر: ۵۰۷۰۰۷
زمان انتشار: ۱۰:۰۶     ۱۹ خرداد ۱۴۰۱
آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری کشورمان در جریان سفر به استان چهارمحال و بختیاری مورد استقبال مسئولان در فرودگاه شهرکرد قرار گرفت.

فیلم / خبر خوش رئیس‌جمهور در فرودگاه شهرکردبه گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بیست و چهارمین سفر استانی دولت سیزدهم در قالب سفری یک روزه وارد استان چهارمحال و بختیاری و در جمع خبرنگاران حاضر شد.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی در استان چهارمحال و بختیاری صورت گرفته است، گفت: اعتبار لازم در این زمینه نظر گرفته می‌شود.

رئیسی با تاکید بر برنامه ریزی در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام تا پایان سال، مطرح کرد: طرح‌های آب رسانی در این استان از اهمیت بالایی برخوردار است که باید برنامه ریزی لازم در این زمینه انجام بگیرد و اعتبارات لازم در این زمینه در نظر گرفته شود.

بنابراین گزارش، رئیس جمهوری کشورمان صبح پنج شنبه وارد فرودگاه شهرکرد شد و مورد استقبال جمعی از مسئولان این استان قرار گرفت. نماینده ولی فقیه در استان، استاندار چهارمحال و بختیاری، فرمانده سپاه، فرمانده انتظامی استان، رئیس کل دادگستری، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و … در مراسم استقبال از رئیس جمهور حضور داشتند.

در سفر هیئت دولت به استان چهارمحال و بختیاری، وزرا و اعضای هیئت دولت، آیت الله رئیسی را همراهی خواهند کرد و به عنوان نمایندگان دولت در شهرستان‌های مختلف حضور خواهند داشت.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر کشور، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، وزیر نیرو، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، وزیر راه و شهرسازی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از اعضای هیئت دولت هستند که در این سفر رئیس جمهور را همراهی می‌کنند.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها