کد خبر: ۵۰۷۰۷۲
زمان انتشار: ۱۳:۵۸     ۲۱ خرداد ۱۴۰۱
سرمربی سابق رئال مادرید باز هم به درخواست مالکان قطری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای قبول هدایت قهرمان فرانسه پاسخ منفی داد.

به گزارش پایگاه 598، نشریه آ اس اسپانیا به نقل از منابع نزدیک به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن ادعا کرد که سومین و جدیدترین پیشنهاد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به زین‌الدین زیدان برای جانشینی مائوریسیو پوچتینو هم از سوی سرمربی سابق رئال مادرید رد شده است.

طبق گزارش آ اس؛ پیشنهاد مالکان قطری PSG، علاوه بر داشتن ارائه یک پروژه ورزشی بزرگ، شرایط مالی قابل قبولی را برای زیزو فراهم می‌آورد. گویا در پیشنهاد جدید پاریسی‌ها امکان کنترل کامل بر نقل و انتقالات باشگاه برای زیدان هم فراهم شده است اما با این حال مرد فرانسوی باز هم آن را رد کرده است.

این نخستین باری نیست که که پاریسی‌ها تلاش می‌کنند زیدان را استخدام کنند. آنها در ماه دسامبر سال 2021 نیز دو بار به زیزو پیشنهاد داده بودند که او با وجود بدون تیم بودن، آنها را رد کرد. با این حال با توجه به اینکه هنوز مدت زمان زیادی تا شروع فصل جدید لیگ‌های اروپایی باقیست، این احتمال وجود دارد که پاریس‌ژرمن پیشنهاد دیگری به زیدان بدهد و شانس خود را برای وسوسه کردن او امتحان کند.

نشریه مادرید مدعی شده چیزی که باعث می‌شود زیدان پیشنهاد PSG را رد کند، امید او به گرفتن جای دیدیه دشان روی نیمکت تیم ملی فرانسه است. این در حالیست که قرارداد دشان با خروس‌ها تا پایان سال 2022 اعتبار دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها