کد خبر: ۵۰۷۷۰۴
زمان انتشار: ۱۳:۳۳     ۰۱ تير ۱۴۰۱
در پی انتقاد و تذکر رهبر معظم انقلاب پیرامون برخورد یکی از برنامه‌های صداوسیما با توفیق اخیر نیروی انتظامی، رئیس رسانه ملی در نامه‌ای، از غفلت و قصور پیش آمده عذرخواهی کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خبرگزاری حوزه از تهران، رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌ اندرکاران کنگره شهدای جامعه عشایری کشور گفتند: «نیروی انتظامی تعدادی دزد را در ۴۸ساعت پس از دزدی دستگیر می کند؛ خب باید تشویق بشوند. در رسانه ملی خود ما جوری حرف زده می شود کأنه سرزنش می شوند!؛ مسلماً عمدی نیست، اما غفلت است، این غفلت ها به سود دشمن تمام می شود. هر کس مردم را از آینده ناامید کند برای دشمن دارد کار می کند؛ چه بداند چه نداند. هر کسی ایمان های مردم را تضعیف کند، به سود دشمن دارد کار می کند، چه بداند چه نداند. هرکسی مردم را نسبت به فعالیت و تلاش و برنامه ریزی های مسئولین کشور بی اعتقاد و بدبین بکند، این دارد به سود دشمن کار می کند، چه بداند و چه نداند ».

عذرخواهی رئیس رسانه ملی

براساس اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیما، در پی این تذکر رهبر معظم انقلاب، پیمان جبلی، رئیس رسانه ملی در نامه‌ای خطاب به معظم له، از غفلت و قصور پیش آمده عذرخواهی کرد.

متن نامه رئیس سازمان صدا و سیما بدین شرح است:

«باسمه تعالی

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب‌؛

سلام علیکم،

فرزندان شما در رسانه ملی تذکر و گلایه شما را با گوش جان شنیدند. از غفلت و قصور پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم و بدیهی است که جبران خواهد شد. بی‌شک؛ ما سربازان شما در صدا و سیما همواره نیازمند تذکرات و نصایح راهگشایتان هستیم و یکی از شاخصه‌های تحول در رسانه ملی، توجه جدی و پیگیری مجدانه هشدارها و رهنمودهای حضرتعالی خواهد بود».

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها