کد خبر: ۵۱۰۳۵۲
زمان انتشار: ۱۴:۰۰     ۰۲ مرداد ۱۴۰۱
یکی از افراد سرشناس آبادان قاتلان را برای کشتن برادر مالک متروپل اجیر کرده بود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از رکنا: یکی از افراد سرشناس آبادان قاتلان را برای کشتن برادر مالک متروپل اجیر کرده بود.

روز گذشته مجید عبدالباقی برادر مالک متروپل آبادان مقابل پارکینگ خانه اش هدف حمله افراد مسلح قرار گرفت و در جریان تیراندازی جان خود را از دست داد.

رسیدگی به ماجرا در دستور کار ماموران پلیسی و قضایی قرار گرفت و در همان بررسی های اولیه بازبینی دوربین های مدار بسته نشان می داد که عاملان جنایت سوار خودرو ساینا سفیدرنگ در کمین مجید عبدالباقی بوده و سرانجام او را هدف تیراندازی مرگبار قرار دادند.

کارآگاهان پلیس آبادان با اقدامات اطلاعاتی  5 نفر از عاملان قتل مجید عبدالباقی که از طراحان و عاملان این جنایت بودند شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه 5 متهم دستگیر شدند و اسلحه کلاشینکف و کلت کمری که صحنه قتل از آن استفاده کردند کشف شد.

بررسی های نشان از آن دارد که عاملان قتل اجیر شده و دستور داشتند تا مجید عبدالباقی را به قتل برسانند که تحقیقات در خصوص جزییات بیشتر این پرونده و فاش شدن ابهامات ادامه دارد.

همچنین در ادامه تحقیقات مشخص شد که فردی به نام شهرام.د این افراد را برای  قتل برادر مالک متروپل اجیر کرده بود.این فرد که از افراد سرشناس و ثروتمند آبادانی است به اتهام آمریت در قتل همزمان با اعترافات قاتلان اجیر شده بازداشت شده و تحت بازجویی قرار دارد تا انگیزه اش از این جنایت مشخص شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها