کد خبر: ۵۱۲۰۳۱
زمان انتشار: ۱۲:۱۳     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورد با مدیران ناکارآمد اولویت مهم دولت سیزدهم است، گفت: عزم رییس جمهور در برخورد با مدیران ناکارآمد جدی است زیرا فساد خط قرمز دولت سیزدهم است.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرنگار پارلمانی ایرنا، مسلم صالحی در مورد عملکرد یکساله دولت با بیان اینکه گفتمان رئیس جمهور، عدالت و شایسته سالاری است،گفت: برخورد با مدیران ناکارآمد از اولویت مهم دولت سیزدهم است و آیت الله سید ابراهیم رییسی بارها بر این موضوع تاکید کرده و آن را از خطوط قرمز دولت شمرده است.

نماینده مردم اقلید با اشاره به اقدام یکی از مدیران زیر مجموعه نفت و گاز پارسیان در برخورد با مدیران ناکارآمد، تصریح کرد: برخورد قاطعانه و انقلابی با مدیران فاسد و نالایق یکی از شرکتهای زیرمجموعه این گروه رقم خورد که مدیر عامل با هوشیاری و بر اساس بررسی‌های دقیق عملکرد مدیران ، دستور پیگیری و برخورد با مدیرعامل،معاون مالی و مدیر پروژه شرکت مذکور را صادر نمود.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن تاکید عملی بر خطوط قرمز قانون و احیاء امر به معروف و نهی از منکر در ایام ماه محرم تصریح کرد: این اقدام نویدبخش روزهای روشن و توسعه پایدار در بزرگترین هلدینگ سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است و موجب دلگرمی و امیدواری خانواده بزرگ بازنشستگان نیروهای مسلح که به حق سهامداران و ذی نفعان اصلی این شرکتها هستند، می گردد.

 صالحی افزود:بدیهی است که دوام نظام  حکومت اسلامی و شکوفایی آن در گرو پیشگیری از فساد و مبارزه با آن است و این با تدبیر واقع بینانه، اجرای قاطعانه و افزایش امید و روحیّه ضدّ فساد در کشور امکان پذیر است.

 نماینده مردم اقلید تاکید کرد: اقدامات مدیران شجاع در مبارزه با فساد بدون ملاحظات سیاسی و جناحی، در هر پست و مقامی  باید به شکل قانونی انجام شود و  برای دفاع از بیت المال و حقوق مردم با قاطعیت دنبال شود مسلما  محیط سالم تر باعث جذب سرمایه گذاری و فعالیت های کسب و کار، آبادانی و توسعه کشور می شود و همه باید در این امر مهم سهیم باشیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها