کد خبر: ۵۱۳۲۹۵
زمان انتشار: ۰۹:۵۴     ۱۶ شهريور ۱۴۰۱
دادستان کل کشور گفت: اجازه نخواهیم داد عناصر اندکی در جامعه ناامنی ایجاد کنند و این وظیفه بر عهده همه دستگاه‌های امنیتی از جمله دستگاه قضایی است

به گزارش پایگاه خبری 58 به نقل از تسنیم،  حجت‌الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری با استقبال استاندار فارس، رئیس کل دادگستری و اعضای شورای تأمین استان وارد شهر شیراز شد.
 

حضور در همایش روسا و دادستان های استان، نشست با قضات، بازدید از مجتمع‌های قضایی و بازدید از چند واحد تولیدی و دانش بنیان از جمله برنامه‌های دادستان کل کشور در شهر شیراز است.

وی در بدو ورود با اشاره به اینکه امنیت برای کشور از مؤلفه‌های بسیار موثر‌ در همه ابعاد است و بخش عمده‌ای از تحقق این امر بر عهده دستگاه قضایی است گفت: موضوع امنیت در همه ابعاد آن خط قرمز دستگاه قضایی است.

عضو شورای عالی قضایی کشور افزود: اجازه نخواهیم داد عناصر اندکی در جامعه ناامنی ایجاد کنند و این وظیفه بر عهده همه دستگاه‌های امنیتی از جمله دستگاه قضایی است تا با تعامل موقعیتی ایجاد کنند که برخورد مناسب و عبرت آموزی با افرادی بشود که امنیت را خدشه‌دار می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: بخشی از وظایف در حوزه دستگاه قضایی نیاز به تمرکز بیشتری داشت که قرارگاه ویژه رسیدگی به سرقت‌های خشن در دادستانی کل کشور و متناظر آن در حوزه های قضایی کشور با اهتمام و‌ توجه ریاست قوه قضاییه تشکیل شد تا بهتر از قبل بتوانیم با این گونه جرائم برخورد کنیم و نا امنی های اندکی هم که بعضی افراد نابکار ایجاد می‌کنند از بین ببریم‌.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها