أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۱۴۳۶۰
زمان انتشار: ۱۲:۵۱     ۲۹ شهريور ۱۴۰۱
واردات نفت خام چین از روسیه در ماه اوت نسبت به سال گذشته ۲۸ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرگزاری مهر داده‌های رسمی امروز سه‌شنبه نشان داد که واردات نفت خام چین از روسیه در ماه اوت نسبت به سال گذشته ۲۸ درصد افزایش یافته است.

داده‌های اداره کل گمرک چین نشان می‌دهد که واردات نفت روسیه، شامل عرضه‌هایی که از خط لوله سیبری شرقی-اقیانوس آرام پمپ می‌شود و محموله‌های دریایی از بنادر روسیه در اروپا و خاور دور، در مجموع ۸.۳۴۲ میلیون تن بوده است.

واردات اوت، معادل ۱.۹۶ میلیون بشکه در روز، اندکی کمتر از سطح رکورد ماه می که حدود ۲ میلیون بشکه در روز است، بود.

واردات از روسیه افزایش یافت زیرا پالایشگاه‌های مستقل چینی خرید کالاهای روسی با تخفیف را افزایش دادند که از محموله‌های رقیب از غرب آفریقا و برزیل پیشی گرفت.

با این حال، واردات از عربستان سعودی در ماه گذشته افزایش یافت و به ۸.۴۷۵ میلیون تن یا ۱.۹۹ میلیون بشکه در روز رسید که افزایش ۵ درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد.

عربستان سعودی همچنین با ارسال ۵۸.۳۱ میلیون تن نفت در دوره ژانویه تا آگوست، در مقایسه با ۵۵.۷۹ میلیون تن از روسیه که ۷.۳ درصد نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ۰.۳ درصد کاهش نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد، بزرگترین تأمین کننده سالانه چین باقی مانده است.

واردات نفت خام چین در ماه اوت نسبت به سال قبل ۹.۴ درصد کاهش یافت، زیرا اختلال در پالایشگاه‌های دولتی و کاهش فعالیت در پالایشگاه‌های مستقل به دلیل حاشیه سود ضعیف، خرید را محدود کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها