کد خبر: ۵۱۴۷۴۳
زمان انتشار: ۱۳:۵۴     ۰۶ مهر ۱۴۰۱
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اغتشاشات اخیر در کردستان، یادآور شد: صف مردم کردستان از اغتشاشگران جدا بود و این نشان داد که مردم این خطه همچنان به آرمان نظام و انقلاب وفادار هستند.

به گزارش پایگاه 598 ، سردار سیدصادق حسینی امروز در جشنواره دف نوازان سنندج اظهار داشت: جا دارد که در این مراسم از رشادت های رزمندگان اسلام به ویژه نیروهای پیشمرگان مسلمان کُرد که در راه حفاظت از این انقلاب تلاش و ایثارهای فراوانی کردند، تقدیر کنیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: برای توسعه و اعتلای جامعه نیازمند بستر امنیت هستیم و در سایه این مهم می توان شاهد توسعه اقتصادی، علمی و... در کشور به ویژه در استان کردستان باشیم.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کردستان، یادآور شد: صف مردم کردستان از اغتشاشگران جدا بود و این نشان داد که مردم این خطه همچنان به آرمان نظام و انقلاب وفادار هستند.

سردار حسینی گفت: از سوی دیگر راهپیمایی مردم کردستان در دوشنبه هفته جاری نشان دهنده بصیرت و بینش دینی و سیاسی آنان در مقابل دشمنان و بدخواهان بود و این حرکت به نوعی زمینه یاس و ناامیدی براندازان را فراهم آورد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با تقدیر از همراهی مردم اهل سنت این استان در ایام اربعین حسینی و پذیرایی از زوار حسینی، بیان داشت: مردم اهل سنت در ایام اربعین حسینی با پذیرایی از زائرین کربلا در عمل نشان دادند که محب اهل بیت علیهم السلام بوده و هستند.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها