کد خبر: ۵۱۶۰۰۰
زمان انتشار: ۱۴:۲۳     ۳۰ مهر ۱۴۰۱
لیست اسامی به خزانه دولت ارسال شده
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش عنوان کرده که لیست اسامی معلمان مهرآفرین به خزانه دولت ارسال شده و منتظر است که خزانه و سازمان برنامه و بودجه پرداختی‌ها را برای معلمان مهر آفرین انجام دهد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، محمد وحیدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره پرداخت علی‌الحساب اجرای قانون رتبه بندی برای معلمان طرح مهرآفرین ، گفت: تعداد معلمان طرح مهرآفرین حدود 85 هزار نفر می‌باشد که پس از اجرای قانون رتبه بندی معلمان، متاسفانه واریزی‌های علی‌الحساب برای این گروه از معلمان انجام نشد.

وی تصریح کرد: بر اساس مصوبه هیأت تطبیق مصوبات، معلمان طرح مهرآفرین نیز باید مشمول قانون رتبه بندی معلمان شوند و اقدام دولت در عدم پرداخت علی الحساب برای آنها خلاف قانون است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه طبق اطلاعات ما نامه وزارت آموزش و پرورش  برای پرداخت به این گروه از معلمان به خزانه ارسال شده و پرداختی باید از خزانه انجام شود، گفت: وزیر آموزش و پرورش عنوان کرده که لیست اسامی معلمان مهرآفرین به خزانه دولت ارسال شده و منتظر است که خزانه و سازمان برنامه و بودجه پرداختی‌ها را برای معلمان مهر آفرین انجام دهد که احتمالا این اتفاق به زودی رخ دهد.

وحیدی یادآور شد:در رابطه با معلمین مهر آفرین 2 موضوع وجود داشت یکی اینکه حکم آنها از پیمانی به رسمی و قطعی تبدیل می شود که این ربطی به رتبه‌بندی ندارد که امیدواریم وظعیت استخدامی آنها از سوی سازمان اداری و استخدامی پیگیری شود اما کمسیون آموزش و هیئت تطبیق با همین شرایط فعلی معلمان مهر آفرین، آنها را شامل رتبه‌بندی می‌داند، بنابراین باید رقم عل‌الحساب رتبه‌بندی به آنها پرداخت شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها