کد خبر: ۵۱۸۱۷۸
زمان انتشار: ۰۹:۴۶     ۱۳ آذر ۱۴۰۱
رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح با بیان "حضور ناوگان‌های بزرگ فرامنطقه‌ای در خلیج فارس و تنگه هرمز در مقایسه با گذشته اکنون به حداقل رسیده است" گفت: این نشان از امنیت منطقه و اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری صبح امروز در حاشیه بازدید از پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر با بیان اینکه منطقه خلیج فارس در امنیت کامل است اظهار داشت: بخش اعظم خلیج فارس منطقه مسئولیتی جمهوری اسلامی ایران است که ایران با اقتدار کامل امنیت نیمه شمالی آن را تأمین می‌کند.

وی از برقراری امنیت در سطح دریا، زیر آب و در فضای هوایی خلیج فارس خبر داد و بیان کرد: گشت‌های دریایی و هوایی به‌طور کامل و مداوم شبانه‌روز انجام می‌شود و امنیت کامل برقرار است.

رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح با ابراز اینکه حضور ناوگان فرامنطقه‌ای در خلیج فارس و تنگه هرمز به حداقل رسیده است گفت: حضور ناوگان‌های بزرگ فرامنطقه‌ای در خلیج فارس و تنگه هرمز در مقایسه با گذشته اکنون به حداقل رسیده و این نشان از امنیت منطقه و اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران است و هیچ مشکلی از این جهت وجود ندارد.

باقری، با اشاره به برقراری امنیت پایدار در انواع فعالیت‌های دریایی و ساحلی خاطرنشان کرد: اکنون امنیت در انجام همه فعالیت‌ها اعم از فعالیت شناور‌های صیادی و تجاری و حوزه‌های نفت و گاز و پتروشیمی در استان راهبردی بوشهر و سراسر خلیج فارس کاملاً برقرار و پایدار است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها