کد خبر: ۵۱۸۲۸۳
زمان انتشار: ۱۳:۳۴     ۱۴ آذر ۱۴۰۱
با شایستگی پیروز شدیم/
سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس تیمش را شایسته پیروزی قاطع برابر سنگال دانست و به رویارویی با فرانسه در یک چهارم نهایی واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال انگلیس در یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف سنگال رفت و با سه گل این تیم را در هم کوبید تا حریف فرانسه در یک چهارم نهایی شود.

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس بعد از بازی گفت: بسیار خوشحالیم که در این بازی به پیروزی دست پیدا کردیم و نتیجه نشان می دهد که ما شایسته این پیروزی بودیم. گلزنی هری کین از دستاوردهای مهم ما در این بازی بود و خوشبختانه پای کین هم به گلزنی باز شد. بازی سختی بود و این پیروزی به راحتی به دست نیامد. باید با قدرت و تمرکز بالا این راه را ادامه داد.

او درباره خط خوردن رحیم استرلینگ گفت: متاسفانه استرلینگ به خاطر سرقت از خانه‌اش مجبور به ترک اردوی تیم شد. اجازه دادن به استرلینگ برای ترک اردوی تیم تصمیم آسانی آن هم در این شرایط حساس نیست اما او نیاز به این داشت که کنار خانواده‌أاش باشد و ما هم به تصمیمش احترام گذاشتیم.

ساوتگیت درباره درخشش هندرسون در این بازی گفت: او بازیکن بسیار باکیفیتی است و در تیم تاثیرگذار است. من بسیار خوش شانس هستم که در تیمم چند بازیکن دارم که ویژگی های یک رهبر و کاپیتان را دارند و هندرسون هم یکی از آنها است.

سرمربی انگلیس درباره درخشش بیلینگهام گفت: همه بازیکنان ما عملکرد خوبی از خود نشان دادند. بیلینگهام پیشرفت بسیار زیادی داشته است و شایسته جایگاهی است که به آن رسیده است. کار من این است که بازیکنان بااستعداد و بزرگ را در ترکیب به بازی بگیرم.

ساوتگیت درباره رویارویی با فرانسه در یک چهارم نهایی گفت: فرانسه مدافع عنون قهرمانی در جام جهانی و از گزینه های اصلی قهرمانی در این جام است. به نظرم رویارویی با فرانسه بزرگ ترین آزمون برای ما است. ما با یک چالش بزرگ برابر بهترین تیم جهان مواجه هستیم. براین باور هستم که بازی بسیار سختی خواهد بود.

او در پایان درباره درخشش ام باپه هم گفت: او از بهترین های فوتبال جهان است و عملکرد خیره کننده ای داشته است اما ام باپه تنها ستاره فرانسه نیست. آنها گریزمان، اولیویه ژیرو و چندین بازیکن باتجربه خوب و استعداد بزرگ را هم دارند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها