کد خبر: ۵۱۸۳۷۱
زمان انتشار: ۰۹:۴۶     ۱۶ آذر ۱۴۰۱
رکورددار گلزنی تیم ملی فرانسه کیلیان ام‌باپه را مهاجمی ترسناک توصیف کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از اکیپ، سومین گل اولیویه ژیرو در جام جهانی باعث شد تا او با پشت سر گذاشتن تیری آنری به بهترین گلزن تاریخ فرانسه تبدیل شود. با این وجود اولیویه ژیرو معتقد است که همه توجه‌ها باید به سمت کیلیان ام‌باپه باشد.

اولیویه ژیرو در ۳۶ سالگی رکورددار گلزنی در تیم ملی فرانسه است و ظاهراً به فکر بازنشستگی نیست. مهاجم آث میلان روز سه‌شنبه در قطر گفت: احساس بسیار خوبی دارم و در سطح خوبی هستم. من تشنه رسیدن به اهدافم هستم و بدنم به نظر می‌رسد که این فشار را تحمل می‌کند. 

خیلی ها در ابتدا به تمسخر این مهاجم پرداختند ولی حالا او در جایگاه بزرگی قرار دارد. ژیرو در ادامه گفت:‌ من تا ۲۵ سالگی به تیم ملی دعوت نشدم. اگر من بتوانم الگویی برای کسانی باشم که حرفه‌یی غیرمعمول دارند، این باعث افتخار من است. در هر صورت جوانان باید صبور باشند حتی اگر تا ۲۵ سالکی به تیم ملی کشورشان دعوت نشدند. 

ژیرو در ادامه با تمجید از کیلیان ام‌باپه گفت: او بهترین مهاجمی است که تا به حال با او بازی کرده‌ام. او واقعا ترسناک است اما او هنوز هم می تواند پیشرفت کند. کیلیان هنوز جوان است. من فکر نمی کنم که ما هنوز بهترین بازی‌های او را دیده باشیم. او می تواند همه رکوردها را بشکند از جمله رکورد گلزنی من را.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها