کد خبر: ۵۱۸۹۵۵
زمان انتشار: ۱۰:۵۹     ۲۶ آذر ۱۴۰۱
اولین همایش ملی بانکداری اسلامی ایرانی با عنوان «نوآوری های بانکداری و مالی اسلامی در جهت شکوفایی ملی» از سوی مرکز مطالعات اقتصادی و بانکداری اسلامی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این همایش ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات حکیم ابوالقاسم فردوسی برگزار می‌شود و راهکارهای ارتقا و توسعه جذب منابع قرض الحسنه، حاکمیت شرکتی اسلامی و نقش آن در بانکداری ایرانی اسلامی، ابزارهای مدیریت ریسک و مدیریت ریسک شریعت در شبکه بانکی، نظارت و تطبیق شرعی در بانکداری و مالی اسلامی، بسط و تدوین مؤلفه‌های اعتبارسنجی با معیارهای اسلامی و تفکیک عرصه‌های بانکداری جامع، تجاری، سرمایه‌گذاری، توسعه‌ای و خرد محورهای آن هستند. علاقمندان از دهم آذرماه تا بیستم دی ماه برای ارائه مقالات خود فرصت دارند.

عناوین کارگاه‌های داخل همایش نیز ماهیت و کارکرد بانکداری و تأمین مالی اسلامی، ایده‌های دانش بنیان در بانکداری ایرانی اسلامی و بیمه‌های اعتباری کاهنده ریسک است. گفتنی است داوری مقالات ارسالی در این همایش از ۲۰ دی ماه آغاز می‌شود؛ علاقمندان می‌توانند مقالات خود را به آدرس personal۹۱۳۲@bmi.ir ارسال کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها