کد خبر: ۵۲۱۰۷۱
زمان انتشار: ۱۳:۵۶     ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
امیر سرتیپ حاجیلو:
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران، با تمام توان خود و به صورت شبانه‌روزی در حال امدادرسانی به مردم شهرستان خوی با توزیع مواد غذایی، اهدای چادر، والور نفتی و وسایل گرمایشی است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، امیر سرتیپ علی حاجیلو، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب ارتش با تاکید بر این که یگان‌های این منطقه تا حل تمامی مشکلات مردم در منطقه باقی خواهند ماند، گفت: ارتش با ورود قوی و کامل خود به مناطق زلزله زده در خدمتگزاری به مردم، پیشگام است.

وی با اشاره به توزیع مواد غذایی، اهدای چادر، والور نفتی، مواد غذایی گرم، نان و جیره خشک ۷۲ ساعته و وسایل گرمایشی به مردم آسیب دیده اظهار داشت: در گردان بلیّات نیروی زمینی ارتش که تجربه کمک به مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب را نیز دارند، امکانات اساسی برای رفع مشکلات مردم وجود دارد که با همکاری تیپ مرند، تیپ سلماس، تیپ شهید آبشناسان و گروه ۴۳۳ مهندسی رزمی در حال توزیع میان مردم زلزله زده است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب ارتش افزود: در حال حاضر نیز، با استفاده از حداکثر توان خود، در حال امدادرسانی به مردم ۲۰ روستای زلزله‌زده با توزیع روزانه پنج هزار پرس غذا و ۱۲ هزار قرص نان هستیم. هم‌چنین قرارگاه امداد و نجات حضرت ولیعصر (عج) برای امدادرسانی به مردم زلزله‌زده شهرستان خوی تشکیل شده که علاوه بر این موارد، امکاناتی از جمله چادر و کانتینر را برای مردم روستاها فراهم آورده و در حال ترمیم خانه‌های آسیب دیده است.

امیر سرتیپ علی حاجیلو با اشاره به احداث بیمارستان صحرایی با ظرفیت ۱۸۰ نفر در شهرستان خوی خاطر نشان کرد: گردان بهداشت و درمان قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب ارتش با احداث این بیمارستان صحرایی و انتقال بیماران بدحال به بیمارستان‌های امام علی(ع) تبریز و بیمارستان منطقه‌ای ارومیه توانسته کمک‌های شایانی را به مردم زلزله‌زده داشته باشد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه نیروهای ارتش تا پایان ماموریت و روند عادی زندگی مردم در کنار آن‌ها خواهند بود، گفت: امروز ارتش ظرفیتی دارد که می تواند در بدترین شرایط با مدیریت عالی در برطرف ساختن مشکلات مردم در کمترین زمان ممکن حاضر شده و خدمتگزار مردم باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها