کد خبر: ۵۲۳۴۲۱
زمان انتشار: ۱۶:۰۶     ۱۹ فروردين ۱۴۰۲
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با تشریح مراسمات لیالی قدر در گلزار شهدا بهشت زهرا(س) گفت: امسال این برنامه با قوت بیشتری برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه 598، جواد تاجیک، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) به تشریح ویژه برنامه‌های شب‌های قدر در بهشت زهرا (س) پرداخت و گفت: مراسم شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان، همچون سال‌های قبل در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) با حضور مردم و خانواده‌های شهدا برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به اینکه شرایط برای خدمت رسانی به مردم و برگزاری مراسم در این سه شب مهیا شده است، افزود: مراسم شب‌های قدر به‌صورت مردمی توسط هیئت‌های مذهبی، موکب ها و ایستگاه‌های صلواتی گلزار شهدا با همکاری سازمان بهشت زهرا (س) برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه هیئت‌ها و ایستگاه‌های صلواتی گلزار برای مراسم احیا شب‌های قدر در بهشت زهرا (س) گفت: تلاوت قرآن، زیارت عاشورا، دعای جوشن کبیر، سخنرانی، روایت گری و بر سر گرفتن قرآن با حضور سخنرانان و مداحان، از جمله برنامه‌های شب‌های قدر در قطعات گلزار شهدا بهشت زهرا (س) است.

تاجیک با بیان پیشینه حضور مردم در برنامه‌های احیا گلزار شهدا تصریح کرد: جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس، پس از جنگ هر ساله شب‌های قدر را به‌صورت خودجوش کنار هم‌رزمان شهید خود احیا می‌گرفتند و سال به سال با حضور مردم به جمعیت این برنامه‌ها اضافه شد و امسال نیز این برنامه با قوت بیشتری برگزار خواهد شد. با ساماندهی صورت گرفته، برنامه مراسم احیا هیئت‌ها و ایستگاه‌های صلواتی در دو زمان یعنی از ساعت ۲۱ تا ۲۴ و از ۲۴ تا ۳ بامداد پیش بینی شده تا زمان حضور زائران عزیز در گلزار توزیع و همچنین از بار ترافیک کاسته شود.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری مراسمات شب‌های قدر در گلزار شهدا اندیشیده شده است، اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی، پلیس راهور، اورژانس، آتش نشانی و دیگر دستگاه‌های خدمت رسان برای خدمت رسانی به مردم در شب‌های احیا انجام شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها