کد خبر: ۵۲۴۷۹۲
زمان انتشار: ۱۵:۵۴     ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲
سپاه پاسداران استان مرکزی اطلاعیه داد:
سرشبکه‌های اصلی یک فرقه و شبکه انحرافی که توسط رابطین مستقر در ترکیه و کانادا هدایت می‌شدند، توسط سازمان اطلاعات سپاه روح الله استان مرکزی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری 598، روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای از متلاشی شدن فرقه و شبکه انحرافی توسط سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله با عملیات دقیق و هوشمندانه پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه این استان خبر داد.

به گزارش فارس، در این اطلاعیه آمده است: به یاری خداوند متعال، با تلاش مجاهدانه و هوشمندانه پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله استان مرکزی طی یک عملیات اطلاعاتی دقیق و حرفه‌ای تعدادی از سرشبکه‌های اصلی یک فرقه انحرافی در استان که توسط رابطین مستقر در ترکیه و کانادا هدایت می‌شدند، توسط سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله استان مرکزی دستگیر و به مرجع محترم قضایی معرفی شدند، همچنین فریب‌خوردگان این فرقه انحرافی در تعدادی از شهرستان‌های استان شناسایی و با هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی در سیر مراحل ارشاد و هدایت قرار گرفتند.

این اطلاعیه میفزاید: گفتنی است متأسفانه این شبکه با سو استفاده از احساسات پاک اقشار مختلف مردم به ویژه زنان و جوانان در علاقه به امور معنوی ضمن ایجاد آسیب به کانون امن خانواده درصدد استفاده ضد امنیتی از اعضای خود بودند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: به استحضار مردم شریف می‌رسانیم عرفان اصیل اسلامی تنها از طریق تعهد و تمسک به شریعت و دستورات دینی علما میسر بوده و دل سپردن به شیوه‌های مدعیان دروغین عرفان، تبعات جبران‌ناپذیر روحی و جسمی در پی دارد.

این اطلاعیه میفزاید: از مردم فهیم درخواست می‌شود تا ضمن بالا بردن هوشیاری نسبت به فعالیت‌های انحرافی عرفان‌های نوظهور در محیط پیرامونی خود، هرگونه برپایی کلاس تجمع و فعالیت‌های افراد در این خصوص را از طریق تلفن ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه استان مرکزی اطلاع‌رسانی نمایند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها