کد خبر: ۵۲۵۴۵۷
زمان انتشار: ۱۲:۴۲     ۰۲ خرداد ۱۴۰۲
رونمایی از سه ستاره لیگ برتری تیم امید در هانگژو؛
نام سه ستاره لیگ برتر فوتبال در لیست تیم امید قرار دارد؛ بازیکنانی که به عنوان بزرگسال در هانگژو شرکت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال امید ایران بعد از مدت‌ها بلاتکلیفی سرانجام سر و سامان گرفته و به زودی کار خود را در مسیر منتهی به المپیک پاریس شروع خواهد کرد. زیر 23 ساله‌های ایران سرمربی خود را شناختند و رضا عنایتی و همکارانش فعالیت‌های خود را شروع کرده‌اند.

اگرچه تیم زیر 23 ساله‌های ایران خردادماه در یک تورنمنت دوستانه در عراق شرکت می‌کندو سپس راهی مقدماتی زیر 23 ساله‌های آسیا می‌شود، اما مهم‌ترین رویداد امیدها قبل از مقدماتی المپیک ،‌بازی های آسیایی هانگژو است. مسابقاتی که به المپیک آسیایی معروف است و رضا عنایتی سعی دارد تیمی قدرتمند را به این مسابقات ببرد.

از این رو با توجه به تاخیر پیش آمده در انتخاب سرمربی تیم امید، فدراسیون فوتبال در پایان ددلاین مربوط به ارسال اسامی بازیکنان تیم فوتبال، روز پنجشنبه هفته گذشته باید یک فهرست 50 نفره از نفرات را به ستاد مسابقات آسیایی ارسال می‌کرد. این فهرست که شامل 47 بازیکن امید و 3 بازیکن بزرگسال است، روز پنجشنبه از سوی فدراسیون فوتبال با بررسی های انجام شده به چین ارسال شده و حالا رضا عنایتی نیز نفرات نهایی خود را باید از میان بازیکنانی که در لیست هستند انتخاب کند.

ترابی، مغانلو و نیازمند شاگرد عنایتی می‌شوند!

این در حالی است که بیشتر نفرات مد نظر رضا عنایتی برای تیم امید از بین همین بازیکنانی هستند که فدراسیون فوتبال در فهرست هانگژو قرار داده است.

مهم‌ترین نکته درباره این فهرست اما سه بازیکن بزرگسالی هستند که در آن قرار گرفته اند. بر اساس قوانین بازی‌های آسیایی هر تیم فوتبال می‌تواند از سه بازیکن بزرگسال در لیست خود استفاده کند و فدراسیون فوتبال هم نام سه بازیکن را به ستاد بازی‌ها اعلام کرده است.

سه بازیکن بزرگسال ایران در هانگژو از سپاهان و پرسپولیس انتخاب شده‌اند. پیام نیازمند و شهریار مغانلو گلر ملی‌پوش و آقای گل لیگ برتر از سپاهان در لیست تیم امید قرار گرفته‌اند و مهدی ترابی مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس هم نفر سوم این فهرست است.

ترابی، مغانلو و نیازمند شاگرد عنایتی می‌شوند!

ترابی، مغانلو و نیازمند در حالی در لیست امیدها قرار گرفته‌اند و در بازی‌های آسیایی می‌توانند با پیراهن زیر 23 ساله‌ها به میدان بروند که بعید است رضا عنایتی بتواند از آنها در ترکیب تیمش استفاده کند؛‌ بازی‌های هانگژو همزمان با مسابقات لیگ برتر فصل جدید برگزار می‌شود و از آنجایی که سه بازیکن مذکور جزو ستاره‌های تیم خود خواهند بود، بعید است باشگاه های آنها مجوز حضور در تیم امید را بدهند.

با نزدیک شدن به مسابقات آسیایی احتمالا شاهد یک چالش جدید میان فدراسیون و باشگاه‌ها خواهیم بود. جدا از اینکه بازیکنان زیر 23 ساله از سوی تیم‌ها به اردوی امیدها می‌روند یا نه، مهم ترین مساله درباره سه بازیکن بزرگسال است  و بعید است باشگاه‌های مغانلو،‌نیازمند و ترابی اجازه سفر شان به چین و غیبت طولانی در تمرین و مسابقات باشگاهی را بدهند.

ترابی، مغانلو و نیازمند شاگرد عنایتی می‌شوند!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها