کد خبر: ۵۲۶۳۹۳
زمان انتشار: ۱۴:۵۰     ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
شکایت باشگاه تراکتور از کاوه رضایی مانع رونمایی این بازیکن توسط باشگاه‌ سپاهان شد.

به گزارش پایگاه خبری 598، کاوه رضایی بعد از بازگشت دوباره به فوتبال ایران پس از چند فصل حضور در لیگ بلژیک، فصل گذشته عجیب‌ترین سال فوتبالی خود را پشت سرگذاشت.

رضایی در ابتدا فصل نتوانست با استقلال قرارداد ثبت کند و در نهایت راهی تراکتور شد اما در نیم فصل حضورش در جمع تبریزی‌ها عملکرد مناسبی نداشت و در یک تصمیم جنجالی در نیم فصل با فسخ قرارداد یک طرفه از تراکتور جدا شد.

باشگاه تراکتور از این بازیکن شکایت کرد و فسخ قرارداد او از طرف کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال غیرقانونی اعلام شد تا این بازیکن نتواند راهی استقلال شود. پاکو خمس سرمربی اسپانیایی تراکتور به رضایی بعد از بازگشت به تراکتور اجازه حضور او در تمرینات را نداد تا در نهایت این بازیکن نیم فصل دوم خانه‌نشین شود.

پس از پایان فصل مدیران تراکتور مذاکراتی را با کاوه رضایی داشتند که بتوانند او را راضی به بازگشت کنند، اما این اتفاق رخ نداد تا در نهایت باشگاه تراکتور به طور رسمی از کاوه رضایی شکایت کند.

با شروع فصل شروع نقل‌وانتقالات، باشگاه سپاهان در صفحه مجازی خود فیلمی را منتشر کرد که خبر از توافق با یک بازیکن را می‌داد. گمانه‌زنی‌ها حاکی از این بود که آن بازیکن رضا شکاری هافبک تیم فوتبال گل‌گهر است، اما شکاری این موضوع را تکذیب کرد.

حالا شنیده‌ها حاکی از این است که این بازیکن کاوه رضایی بوده اما مدیران سپاهان با توجه به شکایت تراکتور از رضایی از این بازیکن رونمایی نکردند و به او اعلام کردند که ابتدا باید رضایت باشگاه تراکتور را جلب کند.

یادآور می شود؛ در فصل نقل و انتقالات تابستانی سال ۱۴۰۱ از کاوه رضایی به عنوان بمب تابستانی استقلال یاد می شد ولی در نهایت این بازیکن از تراکتور سردرآورد.

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها