کد خبر: ۵۲۶۳۹۶
زمان انتشار: ۱۴:۵۲     ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
رئیس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد طی روزهای آینده از سامانه‌ای فنی، پویا و چابک در چارچوب تحقق شاخص‌های چهارگانه انتخابات و با تمرکز بر مولفه سلامت رونمایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری 598، چهارمین نشست ستاد انتخابات کشور به ریاست محمد رضا غلامرضا معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور امروز یکشنبه (۲۱ خرداد) برگزار شد.

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه طی روزهای آینده از سامانه ای فنی، پویا و چابک در چارچوب تحقق شاخص های چهارگانه انتخابات و با تمرکز بر مولفه سلامت، رونمایی می شود، گفت: این سامانه پیرو مصوبات نشست های دوم و سوم ستاد انتخابات و در پی تلاش های مستمر و خستگی ناپذیر جمعی از جوانان مستعد و نخبه بومی و با هدایت و راهبری کمیته فناوری اطلاعات وزارت کشور ، آماده شده است.

وی در مورد جزئیات مباحث نشست چهارم ستاد انتخابات کشور افزود: در این نشست ضمن بحث و گفت و گو در خصوص الگوی همکاری و تعامل سازنده با صدا و سیما، بر پیگیری و اجرایی شدن محورهای پیشنهادی ارائه شده به آن سازمان، تاکید شد.

معاون سیاسی وزیر کشور تامین اقلام مورد نیاز انتخابات پیش رو در سال جاری را بخش دیگری از مباحث نشست امروز اعلام کرد که پس از ارائه گزارش کمیته مالی و پشتیبانی از اقدامات صورت گرفته در این خصوص، تمهیدات لازم اتخاذ شد.

غلامرضا در این نشست که استاندار تهران نیز حضور داشت، تاکید کرد که در نشست های آتی ستاد، استانداران سایر استان‌ها نیز به صورت نوبه‌ای و منظم شرکت خواهند داشت تا گزارش‌هایی از اقدامات و فعالیت‌های ستاد انتخابات استان‌های خود را به ستاد انتخابات کشور ارائه کنند.

همچنین در این نشست اعضای ستاد و روسای کمیته های آن، گزارش هایی از فعالیت ها و اقدامات خود را که می بایست براساس جدول زمانبندی انتخابات انجام می دادند، ارائه کردند و دبیر ستاد انتخابات کشور نیز گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته جهت تامین حق الزحمه عوامل اجرایی انتخابات و اصلاح آن متناسب با شرایط روز ارائه کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها