کد خبر: ۵۲۶۹۸۶
زمان انتشار: ۱۵:۰۷     ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
دادگستری:
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: اینکه فردی قصد داشته شخص آقای عبدالحمید را مسموم کند، عوامل مسجد باید ثابت کنند وگرنه باید در برابر قانون پاسخگو باشند.

به گزارش پایگاه خبری 598، حجت الاسلام علی مصطفوی نیا امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در زاهدان اظهار کرد: در رابطه با فیش‌هایی که در فضای مجازی در مورد سفر حج مولوی عبدالحمید پخش شده، تاکنون گزارشی برای دادسرا ارسال نشده است.

وی در رابطه با فردی که در مسجد مکی دستگیر شده افزود: شخصی را عوامل مسجد دستگیر کرده‌اند و ادعا می کنند که قصد مسمویت طلاب مسجد مکی و شخص مولوی عبدالحمید را داشته است، این موضوع را در قالب یک گزارش تهیه و ظاهرا از طریق صدا و سیما قرار است پخش شود.

حجت الاسلام مصطفوی نیا گفت: اجمالا اینکه ادعا شده است این فرد روزی ۱۵ میلیون تومان از اطلاعات سپاه میگرفته و کارت وی شارج می شده، کارت را که چک میکنند چیزی به حسابش واریز نشده بوده، چند سوال دیگر هم میپرسند پاسخ درستی دریافت نمیکنند بعد خود افرادی که ادعا میکردند این فرد قصد مسمومیت داشته، میگویند این فرد رفتارش عادی نیست و اختلال حواس دارد.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان بیان کرد: هم اکنون خود فردی که بازداشت بوده است شاکی است این بازداشت غیرقانونی بوده اگر شما تشخصی دادید این شخص قصد ارتکاب جرم را دارد باید علیه وی با دلیل و مدارک شکایت می کردید اما مبتنی بر حدس و گمان نمیتوان اقدام کرد.

وی گفت: اگر افراد و بستگان این فرد شکایت دارند می توانند شکایت کنند اما تاکنون شکایتی دریافت نکرده ایم اما این ادعا که این فرد قصد داشته شخص آقای عبدالحمید را مسموم کند، عوامل مسجد باید ثابت کنند وگرنه باید در برابر قانون پاسخگو باشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها