کد خبر: ۵۲۸۱۳۰
زمان انتشار: ۱۴:۰۵     ۳۱ تير ۱۴۰۲
در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیانیه 200 نفر از نمایندگان در حمایت از رویکرد انقلابی دولت سیزدهم در حوزه سیاست خارجی قرائت شد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از فارس، در نشست علنی امروز (شنبه 31 تیرماه) مجلس شورای اسلامی 200 نفر از نمایندگان در حمایت از رویکرد انقلابی دولت سیزدهم در حوزه سیاست خارجی بیانه‌ای صادر کردند.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

رویکرد دولت سیزدهم در سیاست خارجی مبتنی بر اصول قانون اساسی و براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و 3 اصل عزت، حکمت و مصلحت بنا گردیده است، در جهت تامین منابع و توجه به تنوع بخشی و توسعه روابط در عرصه های مختلف و اجتناب از سیاست خارجی تک موضوعی، رویکردی صحیح و دارای دستاوردهای ملموس و قابل توجه در ابعاد مختلف سیاسی، امنیتی، تجاری و اقتصادی برای کشور بوده است.

مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از رویکرد انقلابی دولت سیزدهم در سیاست خارجی و تقدیر از عملکرد دستگاه سیاست خارجی و جناب آقای دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و همکاران ایشان که با انسجام و اقتدار در راستای منویات مقام معظم رهبری برای تحقق اهداف کشور و منافع ملی تلاش می کنند، انتظار دارد دولت محترم و دستگاه دیپلماسی تمام توان و ظرفیت خود را برای شناسایی فرصت های اقتصادی در جهت بی اثر سازی تحریم ها به کار گیرد.

مجلس شورای اسلامی نیز در قالب دیپلماسی پارلمانی در کنار دولت نقش خود را در جهت توسعه روابط پارلمانی و تامین حداکثری منافع ملی ایفا خواهد نمود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها