کد خبر: ۵۲۸۱۵۵
زمان انتشار: ۱۰:۲۲     ۰۱ مرداد ۱۴۰۲
طی سه روز آینده در برخی مناطق شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی افزایش ابر و رگبار و رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری 598، طی سه روز آینده در برخی مناطق شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی افزایش ابر و رگبار و رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

چهارشنبه علاوه بر این نواحی در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی و پنجشنبه در بخش‌هایی از ارتفاعات شمال شرق سمنان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی افزایش ابر رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد انتظار میرود.

همچنین طی پنج روز آینده به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوب کرمان، شمال شرق هرمزگان و جنوب شرق فارس رشد ابرهای همرفتی گاهی رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

طی پنج روز آینده در شمال شرق شرق بویژه در منطقه (زابل) جنوب شرق بخش‌هایی از مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز افزایش سرعت وزش باد و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک کاهش دید و کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

همچنین این شرایط طی سه روز آینده برای نوار غربی کشور انتظار می‌رود.

از امروز تا پنجشنبه دریای عمان و تنگه هرمز و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیمه شرقی خلیج فارس و دریای خزر مواج و متلاطم خواهند بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها