کد خبر: ۵۲۸۴۹۹
زمان انتشار: ۱۴:۲۹     ۱۱ مرداد ۱۴۰۲
شهردار تهران در حاشیه نشست امروز هیأت دولت، گفت: به زودی شاهد واردات اتوبوس و تاکسی خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری 598، علیرضا زاکانی، شهردار تهران در حاشیه نشست امروز هیأت دولت، با بیان اینکه ارتباط خیلی قوی بین شهرداری و وزیر صمت وجود دارد، گفت: هر هفته با وزیر صمت در خصوص واردات خودروهای عمومی برقی جلسه داریم.

زاکانی ادامه داد: این جلسات به نتیجه رسیده و تعداد خودروهای عمومی برقی شامل تاکسی و اتوبوس که قرار است وارد شود، مشخص شده است اما اجازه دهید تعداد مورد توافق را وزیر صمت اعلام کند.

وی در مورد آمار دستفروشان در شهر تهران گفت: آمار دقیقی در مورد تعداد دستفروشان در شهر تهران وجود ندارد  اخیرا مجموعه ای را طراحی کردیم  که هم خدمت به دستفروشان ارائه دهد و  هم معلوم کند چه کسی چه کالایی را می فروشد و در قبال آن هم مسئولیت داشته باشد و نکته دیگر اینکه   تعرض به فضای عمومی  هم انجام  نشود.  

شهردار تهران در مورد زیست شبانه در تهران گفت: هنوز موضوع خاصی در مورد زیست شبانه در تهران نداریم؛ برخی از گذرها که تعطیل بودند محل اعتراض واقع شدند و با کار کارشناسی دوباره در این مورد  تجدید نظر می شود.

وی درباره آمار پروانه‌های ساختمانی صادر شده در شهر تهران و اینکه برخی پروانه‌های صادرشده منجر به ساخت و ساز نشده است، گفت: اینکه برخی پروانه گرفتند و نساختند را ما نمیتوانیم برای مردم تصمیم بگیریم.

زاکانی ادامه داد: اما تعداد پروانه‌ها بالاتر رفته است. سال گذشته ۱۰۴۰۰ پرونده صادر شد درحالی که سال قبل‌تر از آن حدود ۶۰۰۰ پرونده بود، نکته مهم اینکه سه ماهه نخست امسال رشد بسیار بیشتری داشتیم که نوید دهنده رونق ساخت و ساز در تهران است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها