کد خبر: ۵۳۰۱۹۷
زمان انتشار: ۱۲:۳۱     ۱۳ مهر ۱۴۰۲
در گفت‌و‌گو با المیادین مطرح شد؛
یک منبع امنیتی ایرانی گفت جمهوری اسلامی ایران اطلاعات و تصاویر محرمانه‌ای از رژیم صهیونیستی در دست دارد که منتشر خواهد کرد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری 598،  یک منبع امنیتی ایرانی چهارشنبه در گفت‌وگو با شبکه المیادین، از دستیابی به اطلاعات و تصاویر محرمانه از دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خبر داد.
 
او گفت: «اطلاعات ویژه‌ای از لیست خبرنگاران خارجی که از دفتر نتانیاهو رشوه دریافت کرده‌اند به دست آورده‌ایم؛ این لیست شامل خبرنگاران اروپایی، آمریکایی و اسرائیلی است و تمام اطلاعات ویژه و مبالغی که دریافت کرده‌اند، در آن قید شده است».
 
به گفته این منبع امنیتی، همچنین لیستی از اطلاعات و تصاویر شخصی مخالفان نتانیاهو که او نزد خود نگه می‌داشت، از جمله «ایهود باراک»، «بنی گانتس» و «ایهود اولمرت» به دست سازمان‌های امنیتی جمهوری اسلامی ایران افتاده است. او افزود:‌ «تمام تصاویر شخصی و پرونده‌های محرمانه از طریق یک حافظه الکترونیکی از دفتر نتانیاهو خارج شده و اکنون نزد نهادهای امنیتی ایران است که منتشر خواهد شد». چهارم مهر نیز منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی از بروز یک «شکاف امنیتی خطرناک» در دفتر نخست‌وزیری این رژیم در قدس اشغالی  خبر دادند. روزنامه «اسرائیل هیوم» آن زمان نوشت: «یک اسرائیلی به بخش امنیتی در دفتر نتانیاهو در قدس اشغالی نفوذ کرده و موفق شده است یک کیف حاوی تجهیزات امنیتی را به سرقت ببرد».
 
بر اساس این گزارش، این فرد از ساکنان شهرک صهیونیست‌نشین «کریات ملاخی» در نزدیکی «عسقلان» اشغالی است که موفق شده از سد تدابیر امنیتی دفتر نخست‌وزیری عبور کند. وی همچنین متهم به سرقت یک دوچرخه از ساختمان وزارت دارایی رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی است. روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» نیز از این سرقت به عنوان «شکست امنیتی» یاد کرد و مدعی شد که پلیس موفق به بازداشت این سارق شده است و وی تحت بازجویی قرار دارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها