کد خبر: ۵۳۰۷۲۱
زمان انتشار: ۱۱:۳۸     ۲۹ مهر ۱۴۰۲
در وصف جنایات غاصبان قصاب؛
جنایاتی که این روزها در غزه مظلوم رخ می دهد آنقدر فجیع و بی سابقه در تاریخ بشریت است که شاید سفاکان و خونریزان تاریخ هم در مقابل این حجم وسیع از جنایات شرم می کنند.

به گزارش پایگاه خبری 598، بیش از هفت دهه است مردم مظلوم فلسطین درگیر و دار جنگ با غاصبان لامروت و جنایت پیشه ای هستند که جز قتل و غارت و تجاوز و کودک کشی چیزی در چنته ندارند. روزی بر این ملت ستمدیده نمی گذرد مگر آنکه ظلمی از سوی این سفاکان خونریز بر آنها تحمیل شود. و این حکایت مردمی است که برای گرفتن حقوق حقه خود، به حکم بدترین قوم تاریخ بشر، مجازات می شوند. 

نام صهیونیسم شاید برای همه مردم جهان و ایران آشنا باشد اما اکنون به چشم خود دیدند که یک صهیونیست چه موجود پلید، بیرحم، خونخوار و ویرانگری است. شاید امروز بهتر بفهمیم چرا زیستن چنین انسانهایی بر کره زمین، خطری برای تمام بشریت است.

بازی کودکان در بیمارستان المعمدانی غزه ساعاتی قبل از حمله موشکی صهیونیست ها

این روزها هیچ وجدان بیداری را نمی یابید که حجم وسیع جنایات ضدبشری و وحشیگری بی سابقه آل نجس صهیون را ببیند و از دیدن آنها اشک بر چشمانش رانده نشود. چند روزی است که غزه ی مظلوم آماج بمب ها و موشک های وحشی ترین و ناانسان ترین موجودات درنده خو در این کره خاکی، از زمین هوا و دریاست و غزه ای ها هیچ پناهی جز پیشگاه خداوند تبارک و تعالی ندارند. 

صحنه دردناک آموزش اشهد گفتن برادر به برادر کوچکش قبل از شهادت

بی تردید صحنه های وحشتناکی که در تصاویر ارسالی از غزه دیده می شود، دل ها را آزرده خاطر کرده و اندوهی طاقت فرسا بر وجود هر انسان آزاده ای در دنیا می نشاند. پر واضح است انبوه جنایاتی که گرگ صفتان صهیونیست در اراضی اشغالی مرتکب می شوند، مصداق بارزی از نسل کشی و جنایت ضد بشریت محسوب شده و مستحق مجازاتی سنگین و عبرت آموز است. 

 

برگ برگ تاریخ خونبار ملت فلسطین آکنده از فجایع ضدانسانی و نسل کشی هایی است که به دست قومی پلید، وحشی و غارتگر رقم خورده و نمونه های متعدد آن در مقاطع مختلف به وفور و مستند قابل ذکر است؛ اگرچه دنیا و فراتر، مدعیان پرمدعای حقوق بشر آن در طول 70 و اندی سال متمادی از عمر ننگین غاصبان صهیونیست، چشمان خود را بر جنایت های بی شمار خاندان صهیون بسته و بی خیال که نه، بلکه مشوق گونه با جانیان صهیونیست همراهی نموده اند که این خود شراکت در جرم به شمار می آید. 

اما این روزها در پی انجام موفقیت آمیز عملیات طوفان الاقصی که شکستی بزرگ برای ارتش پوشالی اسرائیل و پیروزی آشکار و بی نظیر برای مقاومت بود، صهیونیست ها به شدت مستأصل شده و ناتوان از نبرد رو در رو و مردانه، ناجوانمردانه، حمله هوایی و موشکی وسیعی به باریکه غزه نموده و طی آن انتقام شکستش را از زنان، کودکان و مردم بی دفاع این منطقه گرفت. 

غاصبان قصاب، بی رحمانه و در اوج رذالت بمب ها و موشک های اهداشده توسط آمریکایی ها را بر سر زنان و کودکان ریخته و آنها را تکه تکه می کنند و این در حالی است که غربی ها نه تنها نظاره گر بلکه حامی مستقیم این جنایات بوده و هزینه و مهمات مورد نیاز رژیم جعلی صهیونیستی را تامین می کنند. 

اما در این بین حمله شب گذشته موشکی صهیونیست های جانی به بیمارستان المعمدانی در نوار غزه بی سابقه ترین نوع جنایت ضد انسانی تلقی شده که نمونه آن را فقط در کارنامه منفورترین جنایتکاران تاریخ می توان یافت. در کنوانسیون های حقوق بشری بیمارستان ها محل امن و ممنوعه برای حمله محسوب می شوند، علاوه بر اینکه غاصبان کودک کش اعلام کرده بودند این بیمارستان محل امن خواهد بود. 

تصاویر این جنایت وحشتناک بیانگر عمق فجیع این جنایت بزرگ است، دیدن جنازه پاره پاره شده کودکان پناه برده به این بیمارستان، هرگونه تردید در دیوسیرتی و درنده خویی آل صهیون را از بین می برد. اگرچه همانگونه که ولی امر مسلمین امام خامنه ای به درستی اشاره فرمودند که پشت پرده، طراح و سیاست گذار این جنایت ضدبشری قطعا آمریکایی های تروریست هستند، اما این امر نافی وحشیگری و گرگ صفتی جانیان صهیونیست نیست چراکه در واقع ماهیت تروریستی، ویژگی بارز آمریکایی ها و صهیونیست هاست و این دو دیوسیرت از هم گسستنی نیستند. 

شکی نیست این جنایت اولین و آخرین وحشیگری رژیم غاصب صهیونیستی نبوده و نخواهد بود اما مسئله مهم افزایش روزافزون وقاحت و توحش در اقدامات این رژیم جنایت پیشه است که با بی تفاوتی های مکرر جامعه جهانی و مجامع بین المللی، هر بار روندی صعودی را طی کرده و جنایات وحشیانه تر می شوند. شاید زمان آن رسیده باشد انسان های آزاداندیش و آزادمرد دنیا برای حذف این غده سرطانی در کنار مردم منطقه و جریان مقاومت قرار گرفته و متجد و منسجم ریشه این شر بزرگ را از بشریت بردارند. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها