کد خبر: ۵۳۰۷۴۷
زمان انتشار: ۱۴:۴۶     ۳۰ مهر ۱۴۰۲
به همت گروه جهادی پایگاه شهید مصطفی‌لو؛
۶ پروژه محرومیت‌زدایی به همت گروه جهادی مصطفی‌لو سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه استان قم در قالب ساخت و بازسازی مسکن خانواده‌های کم برخوردار قمی در سال ۱۴۰۲ انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری 598، گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهید مصطفی‌لو حوزه شهید برونسی سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه استان قم در راستای محرومیت‌زدایی و کمک به خانواده‌های کم‌برخوردار و بی سرپرست قمی به ساخت، ترمیم و بازسازی منازل این افراد می‌پردازد.

سرهنگ رضا اکبری مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) با تاکید بر ظرفیت‌های بسیج در عرصه محرومیت‌زدایی اظهار داشت: ورود بسیج به عرصه محرومیت‌زدایی و تشکیل گروه‌های جهادی از مهمترین اقدامات این سازمان می‌باشد.

مهدی شیری فرمانده پایگاه بسیج شهید مصطفی‌لو سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان قم گفت: این حرکت جهادی به همت گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهید مصطفی‌لو در قالب ساخت، ترمیم و بازسازی خانه افراد کم‌برخوردار در حال انجام است و اکنون ۲ واحد مسکونی توسط جهادگران این پایگاه در حال ساخت و بازسازی است و در مجموع ۶ پروژه محرومیت‌زدایی از ابتدای سال ۱۴۰۲ توسط این گروه جهادی و با حمایت سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان قم انجام شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها