کد خبر: ۵۳۱۳۱۲
زمان انتشار: ۰۹:۳۲     ۱۷ آبان ۱۴۰۲
طرح بزرگ پرورش میگو و ماهی در قفس، با توافق انجام شده بین وزارت جهاد کشاورزی و قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص)، در سواحل مکران اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در نشستی با حضور مسوولان وزارت جهاد کشاورزی (سازمان شیلات ایران و موسسه جهاد توسعه) و نمایندگان قرارگاه خاتم‌الانبیا در محل سازمان شیلات و با توافق صورت گرفته بین آنها، طرح بزرگ پرورش میگو و ماهی در قفس در سواحل مکران اجرایی می‌شود.

در این نشست، مقرر شد در راستای توسعه آبزی‌پروری و ایجاد اشتغال پایدار، عملیات پرورش ماهی در قفس و میگو در محدوده سواحل مکران با مشارکت سازمان شیلات و قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) اجرا شود.

همچنین مقرر شد تا ظرفیت ردیف‌های بودجه‌ای سازمان شیلات و مولدسازی دارایی‌های وزارت جهاد کشاورزی برای این طرح مورد استفاده قرار گیرد و موسسه جهاد توسعه به عنوان بازوی اجرایی سازمان شیلات برای مدیریت اجرا و تامین و جذب سرمایه‌گذاری و قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) نیز به عنوان مجری عملیاتی در این طرح مشارکت و حضور داشته باشند.

گفتنی است؛ در نشست مذکور سیدحسین حسینی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان شیلات و معاونین این سازمان، جوادی عضو هیات مدیره موسسه جهاد توسعه و معاون طرح و توسعه آن، علیرضایی مدیرعامل موسسه حیات سبز و معاونان وی از قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) و رئیسی رئیس سازمان شیلات استان سیستان و بلوچستان حضور داشتند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها