کد خبر: ۵۳۱۴۴۸
زمان انتشار: ۱۵:۰۹     ۲۱ آبان ۱۴۰۲
فراخوان بیست‌ و یکمین دوره جشنواره «کتاب و رسانه» در سه حوزه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، پخش رادیویی و تلویزیونی و رسانه‌های اجتماعی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از مهر، فراخوان بیست و یکمین دوره جشنواره «کتاب و رسانه» در سه حوزه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، پخش رادیویی و تلویزیونی و رسانه‌های اجتماعی به‌تازگی منتشر شده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار رسانه‌ای خود با موضوع کتاب و کتاب‌خوانی در تمامی قالب‌های تولید محتوا در سه حوزه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، پخش رادیویی و تلویزیونی و رسانه‌های اجتماعی را به این جشنواره ارسال کنند.

بر اساس این فراخوان، آثاری که از اول مهر ۱۴۰۱ تا سی‌ویکم شهریور ۱۴۰۲ منتشر شده باشند، در بیست و یکمین دوره جشنواره کتاب و رسانه قابل پذیرش خواهند بود و اهالی رسانه می‌توانند در هر محور سه اثر ارسال کنند.

در این دوره از جشنواره کتاب و رسانه از بهترین ویترین کتابفروشی‌ها، شخصیت فعال رسانه‌ای کتاب و ناشر فعال در استفاده از بسترهای رسانه‌ای در بخش جایزه ویژه تقدیر خواهد شد و به برگزیدگان در محورهای ۱۹ گانه، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در بیست و یکمین دوره جشنواره کتاب و رسانه از شنبه بیستم آبان تا یکشنبه پنجم آذر ۱۴۰۲ به‌مدت ۱۵ روز فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی resane.ketab.ir نسبت به مطالعه آئین‌نامه و ارسال آثار خود اقدام کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها