کد خبر: ۵۳۲۲۰۴
زمان انتشار: ۱۱:۳۴     ۱۳ آذر ۱۴۰۲
حتی کودکان دبستانی هم می‌دانند که فساد کلان واردات چای در سال ۹۸ و با اختصاص مشکوک ۷۹ درصد ارز نیمایی به یک شرکت خاص پایه‌گذاری شده است و مسؤولان مربوطه در دولت قبل باید در این‌باره پاسخگو باشند نه دولت رئیسی که آن را کشف و با آن برخورد کرده است!

به گزارش پایگاه خبری 598، کیهان نوشت: گفت: چرا برخی از مدعیان اصلاحات و دست‌اندرکاران دولت قبل از کشف فساد ۳ میلیارد دلاری در واردات چای توسط بازرسی ویژه دولت رئیسی آشفته خاطر شده‌اند؟!

گفتم: برای این که این فساد بزرگ در دولت قبل پایه‌گذاری شده است. دولت قبل ۷۹ در‌صد از ارز نیمایی واردات چای را به همین شرکت اختصاص داده بود و این قانون‌شکنی نمی‌تواند بدون زد و بند انجام گرفته باشد.

گفت: پس بگو چرا به جای این که از دولت رئیسی به خاطر کشف این فساد کلان و برخورد قاطع با آن تشکر کنند، طوری وانمود می‌کنند که انگار این فساد به دولت کنونی ربط داشته است!

گفتم: کودکان دبستانی هم می‌دانند که این فساد کلان در سال ۹۸ و با اختصاص مشکوک ۷۹ درصد ارز نیمایی به یک شرکت خاص پایه‌گذاری شده است و مسئولان مربوطه در دولت قبل باید در این‌باره پاسخگو باشند نه دولت رئیسی که آن را کشف و با آن برخورد کرده است!

گفت: حالا هم که یکی دیگر از نمونه‌های قانون‌شکنی منجر به فساد در وزارتخانه‌های صمت و کشاورزی و بانک مرکزی و گمرک دولت قبل معلوم شده است باز هم به روی خودشان نمی‌آورند!

گفتم: اوستای نجار به شاگردش گفت؛ برو کلاه منو بیار. شاگرد گفت؛ کلاهت که روی سرته! نجار سرش داد زد و گفت پس با این عجله داری کجا میری؟!

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها